Reumo TERAPIA - na przewlekłe bóle stawów i mięśni

Autor:
Drukuj artykuł

Żel Reumo TERAPIA z mentolem leczy, łagodzi i zapobiega:
- bólom stawów występującym w trakcie zmian zwyrodnieniowych,
- neuralgiom różnego pochodzenia,
- zespołom bólów pourazowych bez złamań,
- bólom mięśni po przetrenowaniu,
- dolegliwościom wynikającym z reumatycznego zapalenia stawów,
- jego stosowanie warto rozpocząć również wtedy, gdy jesteśmy po zabiegu wszczepienia endoprotezy dużego stawu.

Żel Reumo TERAPIA z mentolem firmy Nes Pharma to alternatywna możliwość uśmierzania bólu, również u chorych zmuszonych do zażywania doustnych form NLPZ (Niesteroidowych Leków Przeciwzapalnych), równie skuteczna ? co wykazały badania kliniczne. Nie naraża na skutki niepożądane związane z kuracją działającymi miejscowo żelami i maściami z grupy NLPZ (zawierającymi na przykład ketoprofen, naproxen, diclofenac lub ibuprofen). Jest bezpieczny w połączeniu z innymi lekami. Brak przeciwwskazań do jego stosowania - z wyjątkiem uczulenia na niektóre składniki żelu.

Jego skuteczność to zasługa połączenia kilku elementów: unikalnych właściwości żelu, sposobu jego wmasowywania oraz synergii działania naturalnych składników.

W jego skład wchodzą olejki eteryczne i ich pochodne o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, miorelaksacyjnym oraz regenerującym (goździkowy, eukaliptusowy, anyżowy, tymiankowy, lawendowy, rozmarynowy, kosodrzewinowy, cynamonowy, kubebowy) - skomponowano je tak, aby wzajemnie potęgowały efekt swojego działania.
Składnikiem dodatkowym jest mentol o działaniu chłodzącym i miejscowo znieczulającym, stosowany w przypadku przewlekłych bólów stawów i mięśni.

Unikalny skład żelu oparto na sprawdzonej, ponad stuletniej recepturze opracowanej przez Grzegorza Mendla, twórcę współczesnej genetyki.

Jak stosować żel Reumo TERAPIA? Aby osiągnąć najlepsze efekty terapeutyczne, należy go minimum trzy razy dziennie wcierać, a właściwie wmasowywać w bolące miejsca (na przemian ruchami kolistymi i posuwistymi), nakładając na dłoń za każdym razem ok. 2-3 cm żelu. Jeżeli dolegliwości nie ustąpią albo się nasilą, trzeba zasięgnąć porady lekarza.

Tuba zawierająca 75 g kosztuje w aptece ok. 17 zł.
Żel Reumo TERAPIA jest wyrobem medycznym.