Plexr - olśniewaj spojrzeniem!

Autor:
Drukuj artykuł

Naturalne procesy starzenia powodują stopniowe opadanie powiek, przez to tracimy młodzieńczy wyraz twarzy, oczy sprawiają wrażenie zmęczonych i smutnych. Nadmiar skóry na powiekach to problem, który do tej pory rozwiązywano na sali operacyjnej. Teraz w miejscu chirurgii plastycznej z powodzeniem poradzi sobie Plexr, zabieg który nie wymaga uciążliwego znieczulenia czy długiej rekonwalescencji.

Na czym polega zabieg?

Plexr to obecnie jedyne urządzenie działające na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Plexr wytwarza mikrowiazkę plazmy, która tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta (plazma to zjonizowany gaz, który ze względu na swoje specyficzne właściwości nazywany jest czwartym stanem skupienia). Na skutek działania urządzenia, dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry, dochodzi do uniesienia powieki - oko staje się bardziej "otwarte". Po zabiegu na powiece widać drobne strupki oraz pojawia się kilkudniowy obrzęk, który znika po ok. 4 dniach. Jest to technika, która osiąga doskonałe efekty nie tylko w blefaroplastyce powieki górnej, ale również przy usuwaniu zamian skórnych, zmarszczek palacza lub tych w okolicy ucha, a nawet przy liftingu szyi.

Przede wszystkim bezpiecznie

Kluczowym aspektem tej terapii jest bezpieczeństwo - podczas blefaroplastyki nie dochodzi do przepływu prądu przez gałkę oczną pacjenta, urządzenie nie powoduje uszkodzenia skóry właściwej, dzieje się tak, ponieważ zabieg działa na głębokości naskórka. Technologia ta jest unikalna i chroniona patentami europejskimi - to dowód na to, że Plexr to prawdziwy hit na rynku medycyny estetycznej!

Opinia eksperta

"W mojej ocenie PLEXR jest doskonałą alternatywą dla zabiegów blefaroplastyki powiek górnych dzięki zdolności do obkurczania i usuwania nadmiaru wiotkiej skóry. Mikrowiązka plazmy jest precyzyjnie aplikowana na skórę działając jedynie w naskórku, co powoduje, że proces gojenia trwa jedynie kilka dni, a zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności. PLEXR stosuję również do leczenia "zmarszczek palacza", liftingu wiotkiej skóry na szyi oraz korekcji dolnych powiek." - dr Aleksandra Jagielska, Sthetic Klinika dr Jagielskiej