Shake Your Head wprowadza autorskie kosmetyki do stylizacji włosów

Autor:
Drukuj artykułAutorskie kosmetyki SYH to pomysł Grzegorza Dużego, głównego stylisty marki Shake Your Head, i? jednocześnie dowód na to, że nawet mistrz może się nadal rozwijać.
Grzegorz Duży jest niewątpliwie mistrzem w swoim fachu, ale teraz postanowił pójść o krok dalej. By tworzyć niezwykłe fryzury, zachowując jednocześnie naturalne piękno włosów, zaprosił do współpracy Bartosza Jasłowskiego. Wspólnie podjęli się opracowania doskonałych kosmetyków do włosów. - Każdy produkt powstaje od zera - podkreśla Bartosz Jasłowski. - Ja odpowiadam za jego stworzenie pod kątem chemicznym oraz wizualnym, a Grzegorz testuje wszystkie prototypy, aż do uzyskania właściwego, oczekiwanego przez niego rezultatu. Tym samym jakość kosmetyków jest bardzo wysoka i można powiedzieć, że niosą one ze sobą doświadczenie twórców - dodaje Bartosz Jasłowski.

Klientki salonów Shake Your Head, a także modelki prezentujące fryzury stworzone przez Grzegorza Dużego już mogły przekonać się, jak działają lakier i lotion.
- Te kosmetyki już "pracują" w salonach oraz podczas stylizacji wyjazdowych Grzegorza, w programach TV, pokazach mody, sesjach fotograficznych - mówi Bartosz Jasłowski.
Tymczasem lakier i lotion to dopiero początek, bowiem powstają już kolejne preparaty.

Lakier miał być lekki, a jednocześnie trwały i to się udało - mówi Grzegorz Duży. To produkt, który może być wielokrotnie używany na tę samą fryzurę i nadal pozostaje ona naturalna. To niezwykle ważne szczególnie podczas sesji. Lakier utrwala fryzurę, ale nie pozostaje na włosach. Lotion służy nadaniu objętości i zagęszczeniu, wzbogacony został wyciągiem z owoców.

W planach są pełne linie, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Będą to kosmetyki przeznaczone do stylizacji i pielęgnacji. Najbardziej zaawansowane prace trwają nad specjalnymi odżywczymi ampułkami do włosów.

Kosmetyki są całkowicie produkowane w Polsce. To produkty profesjonalne, wysokiej jakości, dlatego dostępne są w salonach Shake Your Head, a niedługo będzie je można kupić również przez Internet.