Jane Iredale na rzecz Fundacji Raka Piersi

Autor:
Drukuj artykuł

Pokaż swoje wsparcie dla kobiet dotkniętych rakiem piersi i ich bliskich, używając nowej wody Lemongrass Love od jane iredale. Odświeżająca i nawilżająca woda w spray?u łagodzi, minimalizuje pojawianie się porów oraz reguluje wydzielanie sebum. Świeży zapach dodaje skórze witalności i pobudza zmysły. A co najważniejsze - 100% zysków ze sprzedaży wody Lemongrass Love zostanie przekazane na działalność Fundacji Raka Piersi (Living Beyond Breast Cancer - LBBC).

W dziewiąta już rocznicę współpracy z LBBC, marka Jane Iredale przekaże organizacji 100% zysków uzyskanych ze sprzedaży nowej wody Lemongrass Love.

Ta limitowana edycja wody do twarzy została opracowana specjalnie dla Fundacji Raka Piersi (Living Beyond Breast Cancer - LBBC), której celem jest edukacja i dostarczanie sprawdzonych informacji na temat raka piersi oraz wspieranie osób dotkniętych chorobą.

Podobnie jak pozostałe wody jane iredale, Lemongrass Love, otrzymał certyfikat ECOCERT Natural & Organic, który promuje wykorzystywanie składników pochodzących z odnawialnych zasobów i rolnictwa ekologicznego.
Aby uzyskać certyfikat, produkty muszą składać się z minimum 95% składników pochodzenia naturalnego oraz co najmniej 5-10% składników z upraw organicznych. Wody jane iredale znacznie przekraczają te normy, ponieważ są w 100% naturalne i w 30% organiczne.