Perła Rynku Kosmetycznego 2016 dla AVA Laboratorium!

Autor: Aleksandra Szczodrak
Drukuj artykuł

Seria modelująca sylwetkę Bio Repair Body Care od AVA Laboratorium została doceniona przez jurorów ogólnopolskiego badania "Perły Rynku Kosmetycznego 2016" i zajęła III miejsce w kategorii Kosmetyki Naturalne.

Wyboru dokonało Jury, składające się z zarządów i szefów ds. zakupów najbardziej liczących się spożywczych sieci handlowych w Polsce! A więc praktycy.


Zdaniem Jury:
Bio Repair Body Care to "Linia produktów naturalnych skutecznych na problemy, które dotykają wiele konsumentek. Ładne estetyczne opakowanie. Firma posiada w portfolio wiele bardzo dobrze sprzedających się kosmetyków. Warunki handlowe pozwalają na wypracowanie dobrej marży, a jednocześnie ceny są przystępne dla szerokiego grona klientek."


Celem badania było:
Wyłonienie najlepszych spośród nowych produktów i nagrodzenie ich znakiem "Perła Rynku Kosmetycznego 2016",
Wskazanie nowych produktów FMCG o największym potencjale sprzedażowym,
Promocja jakości i wysokich standardów działalności producentów FMCG,
Wspieranie wizerunku dobrych marek i przedsiębiorstw działających w branży FMCG.


Organizator badania:
Wydawnictwo Gospodarcze jest firmą komunikacji B2B, działającą w strukturach międzynarodowych. Zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji gospodarczych za pomocą wydawanych czasopism biznesowych oraz konferencji w obrębie branży spożywczej
i kosmetycznej. Oba ogólnopolskie tytuły - "Wiadomości Handlowe" (80 tys. egz.) i "Wiadomości Kosmetyczne" (20 tys. egz.) - zajmują wiodącą pozycję w swoich segmentach.


O serii:
BIO REPAIR BODY CARE to preparaty, króte wyróżniają się bardzo bogatą zawartością nowoczesnych składników ekologicznych. Seria składa się z czterech kosmetyków, są to: KREATOR SYLWETKI, SERUM MODELUJĄCE BIUST, NOCNY REDUKTOR CELLULITU oraz SERUM NA BLIZNY I ROZSTĘPY.
Seria BIO REPAIR BODY CARE pozwoli zatem bez kompleksów i w zgodzie z naturą utrzymać wymarzony wygląd. Odpowiednio wymodeluje i ujędrni ciało, zmniejszy tkankę tłuszczową i cellulit, a także zniweluje rozstępy i utrzyma zdrowy wygląd skóry.


Wiecej można poczytać na www.ava-laboratorium.pl