Delikatna ochrona okolic intymnych z produktami Intimelle

Autor:
Drukuj artykuł

Natura, jedna z największych sieci drogerii w Polsce, rozwija ofertę produktową marek własnych o kolejne kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji ciała. Na rynku pojawiła się nowa odsłona płynów do higieny intymnej Intimelle, o zmienionej recepturze z dodatkiem delikatnych składników myjących. Zupełną nowością w portfolio marki są nawilżane chusteczki do higieny okolic intymnych z rumiankiem. Wkrótce oferta Intimelle powiększy się m.in. o podpaski, tampony i wkładki higieniczne. Wszystkie produkty są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

Odświeżona linia płynów do higieny intymnej o delikatnej formule wzbogaconej o kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH okolic intymnych. Składnik ten wpływa także na zachowanie prawidłowej mikroflory, co zabezpiecza przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. W serii znajdują się trzy rodzaje produktu - kojący, uzupełniony o ekstrakt z aloesu, odświeżający z rumiankiem i ochronny z ekstraktem z kory dębu. Produkty nie zawierają barwników, mydła i sztucznych substancji zagęszczających. Zapewniają długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.

Płyn do higieny intymnej - kojący
Płyn do higieny intymnej wzbogacony o ekstrakt
z aloesu i kwas mlekowy. Zawiera delikatne substancje myjące, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjazny nawet dla wrażliwej skóry okolic intymnych. Zawarty w nim aloes koi podrażnienia
i zaczerwienienia naskórka, przynosząc natychmiastową ulgę.
Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł

Płyn do higieny intymnej - ochronny
Ochronna formuła płynu zawiera ekstrakt z kory dębu, dzięki czemu kosmetyk łagodnie myje i koi podrażnioną skórę okolic intymnych. Dodatkowo składnik ten niweluje zaczerwienienia skóry i sprawia, że szybciej ulega ona regeneracji.
Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł

Płyn do higieny intymnej - odświeżający
Płyn do higieny intymnej o odświeżającej formule z ekstraktem z kwiatu rumianku, który działa łagodząco, koi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Dzięki zawartości łagodnych substancji myjących dokładnie oczyszcza i pielęgnuje nawet wrażliwe okolice intymne.
Pojemność: 400 ml
Cena: 6,99 zł

Chusteczki nawilżane do higieny intymnej z rumiankiem
Łagodzące chusteczki do higieny intymnej z ekstraktem z rumianku, alantoiną i kwasem mlekowym. Nie zawierają alkoholu,
są hipoalergiczne. Produkt przebadany ginekologicznie.
Opakowanie zawiera 15 sztuk chusteczek.
Cena: 2,99 zł

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak certyfikat Superbrands Created in Poland 2015/2016 czy wyróżnienie w rankingu Daymakerindex 2016 za wysoki poziom obsługi klienta. W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki własne.

Znak "tylko w Natura" to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Nowości produktowe marek własnych wkrótce pojawią się w niemal wszystkich kategoriach. Zapraszamy do zakupów w blisko
300 drogeriach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.drogerienatura.pl.