Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin?

Autor:
Drukuj artykuł

Laboratorium Iwostin, wpisując się w najnowsze trendy w kosmetyce, wzbogaciło profesjonalną serię Iwostin Perfectin? o Rewitalizujące serum Iwostin Perfectin Re-Liftin?. Formuła preparatu oparta jest o ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych, opracowany dzięki innowacyjnej technologii hodowli tkankowych. Skoncentrowane działanie anti-aging produktu zostało potwierdzone badaniami aplikacyjnymi.


Ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych stanowią obecnie jedną z najnowszych rewolucji anti-aging w kosmetologii i medycynie estetycznej. Komórki pozyskiwane są z merystemów - miejsc,
w których ulegają intensywnym podziałom przez całe życie, tworząc nowe organy. W obrębie tkanki twórczej roślin znajdują się tak zwane wierzchołki wzrostu. To w nich następuje proces wzrostu rośliny przez systematyczny podział komórek.

Ze względu na swoje działanie anti-aging, ekstrakt z komórek macierzystych został zastosowany w nowym preparacie z profesjonalnej serii Iwostin Perfectin? - Rewitalizującym serum Iwostin Perfectin Re-Liftin?. Preparat zapewnia wielowymiarową kurację przeciwzmarszczkową, która dzięki precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym, redukuje oznaki starzenia skóry, dając uczucie jędrności i elastyczności.

Sposób użycia: Należy 2-3 krople serum nakładać codziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi oraz dekoltu. Preparat może być stosowany samodzielnie lub jako baza pod krem.

Średnia cena detaliczna: ok. 60 PLN (30 ml). Finalna cena kształtowana jest na poziomie apteki.