Nowość od Purella Food - CHLORELLA Sport bar dla kobiet i mężczyzn!

Autor:
Drukuj artykuł

Purella Food z wielką dumą prezentuje najświeższe osiągnięcie - CHLORELLA Sport Bar dla kobiet i mężczyzn! Zdrowe i naturalne batony funkcjonalne, dodające energii przed i po treningu.

Baton CHLORELLA Chlorella Sport Bar for man - moc wyjątkowych składników, po których masz więcej energii! Daktyl i żurawina uzupełnią niedobory cukru, guarana i konopie pobudzą do akcji, a najczystsza chlorella na świecie nie tylko doda energii, ale również zwiększy metabolizm i poprawi Twoją kondycję! Ten wyjątkowy składnik to w 60% białko, które jest dużo bardziej przyswajalne niż jakiekolwiek inne pochodzenia zwierzęcego.

Baton CHLORELLA Chlorella Sport Bar for woman - jego siłą są wyjątkowe składniki, które sprawią, że możecie dać z siebie więcej! L-karnityna zmniejszy zmęczenie podczas wysiłku fizycznego a daktyle i migdały dostarczą dodatkowej energii. Baton bogaty jest również w białko konopne, które pomoże w szybszej regeneracji, oraz najczystszą chlorellę na świecie, która nie tylko oczyści organizm, ale dzięki zawartemu błonnikowi, zmniejszy uczucie głodu i wspomoże wszelkie diety.

W dobie, kiedy bycie fit stało się istotną częścią naszego życia, coraz chętniej stawiamy na wartościowe produkty. Szukamy sposobów na szybkie doładowanie energii chcąc przy tym pozostać zdrowym. Na rynku istnieje wiele "niezdrowych" wspomagaczy, które kuszą obietnicą szybkiego spadku wagi, wzrostu masy mięśniowej czy doładowania energetycznego na cały dzień. Jednak Purella Food wciąż poszukuje zdrowych rozwiązań, a zespół specjalistów tworzy nowe, naturalne produkty najwyższej jakości.

Chlorella, zaliczana do elitarnego grona superfoods, przepełniona jest nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, peptydami i przeciwutleniaczami, które pomagają w dbaniu o szczupłą sylwetkę a jednocześnie dostarczają niezbędnych witamin, minerałów i białka. Produkty zawierające chlorellę są świetnym dopełnieniem treningów sportowych, a raw batony CHLORELLA Sport Bar dostosowano do odmiennych potrzeb kobiet i mężczyzn. Chlorella, nazywana również często super algą, dodaje energii i niezwykle dobrze radzi sobie w odżywianiu mięśni. Jest ona nie tylko bogata w witaminy z grupy B, ale także w chlorofil i żelazo. Alga ta stymuluje produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu przyczynia się do większego natlenienia mięśni, co z kolei przekłada się na ich wzrost oraz przyspieszenie metabolizmu. Sama chlorella ma w sobie jeden sekretny składnik, bardzo istotny dla wszystkich lubiących ćwiczyć - hormon wzrostu CGF (Chlorella Growth Factor), który przyspiesza procesy naprawcze, jednocześnie zwiększając zdolność komórek do samooczyszczenia i autonaprawy. W ten sposób CGF wspomaga ciało po ciężkich ćwiczeniach.


Produkty dostępne od połowy listopada w drogeriach Rossmann.

Masa: 50g
Cena: 5,99 zl