Uchwyć młodość z inteligencją

Autor:
Drukuj artykuł

Krem Intensive Avance DFP 312 to najlepsza broń w walce nie tylko z upływającym czasem, ale także z uporczywymi przebarwieniami czy utratą jędrności skóry. Produkt dostępny jest teraz w większej, limitowanej wersji - 50 ml!

Krem Environ Intensive Avance DFP 312 został stworzony w oparciu o połączenie trzech różnych kompleksów peptydowych (Matrixyl? 3000,Trylagen? i Matrixyl? Synthé 6?), których celem jest zachowanie młodo wyglądającej skóry. Peptydy, to kluczowe składniki najbardziej zaawansowanych preparatów pielęgnacyjnych, zapobiegających starzeniu się skóry.

- Na odnalezienie trzech odpowiednich kompleksów peptydowych, które składają się na krem Avance DFP 312, poświęciliśmy blisko cztery lata. To dlatego nasz preparat jest absolutnie wyjątkowy - komentuje dr Desmond Fernandes światowej sławy specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz założyciel marki Environ?.

Właściwości produktu:
- Wysokiej jakości preparat głęboko regeneruje i sprawia, że skóra staje się gładsza, bardziej sprężysta o jednolitej tonacji, a uporczywe przebarwienia i zmarszczki ulegają wyraźnej redukcji.
- Połączenie inteligentnych peptydów wspomaga proces samoistnej regeneracji skóry, a także powstawanie kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanu.
- Chroni kolagen przed degradacją i utratą elastyczności - cechy charakterystyczne dla skóry starzejącej się.
- Wspiera integralność skóry i sprawia, że staje się ona gładsza i "nasączona".

Krem Avance DFP 312 to idealne rozwiązanie dla skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni z intensywnymi przebarwieniami i widocznymi oznakami starzenia, a także dla osób, które pragną zachować młodszy wygląd.