O!skary - damskie skarpetki klasyczne z przędzy bawełnianej najwyższej jakości

Autor:
Drukuj artykuł

Dobre skarpetki to jeden z elementów bazowych damskiej garderoby. Wprawdzie panie mają więcej niż panowie możliwości wyboru tej części ubioru (są jeszcze pończochy i rajstopy), ale w codziennych stylizacjach bez skarpetek ani rusz. Tym bardziej, że również skarpetki możemy teraz nosić w najmodniejszych odcieniach danego sezonu. Kolorami jesieni i zimy 2016 są: szarość Sharkskin, granat Riverside, fuksja Bodacious i zieleń Lush Meadow - wszystkie znajdziemy w damskiej kolekcji klasycznych skarpetek O!skary.

Niewielka domieszka Lycry w składzie sprawia, że damskie klasyczne skarpetki O!skary dopasowują się świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra, a jednocześnie nie uciskając jej.

Skarpetki hamują rozwój grzybów i bakterii, zapobiegając przykremu zapachowi podczas użytkowania. Tę właściwość zawdzięczają zastosowaniu trwałej, odpornej na spieranie, opatentowanej apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej szwajcarskiej firmy Sanitized. Apretura to inaczej uszlachetnianie materiału przez nadanie mu nowych, lepszych cech, które uprzyjemniają jego użytkowanie i czynią zdrowszym. Jest ona trwale związana z materiałem i odporna na spieranie.

Do produkcji skarpetek z kolekcji O!skary używana jest czysta bawełna ? naturalna przędza najwyższej jakości w kolorach klasycznych i mniej klasycznych.

Dlaczego skarpetki O!skary są idealne dla kobiecych stóp? Są:
- antybakteryjne i antygrzybicze (zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry),
- przewiewne (umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, pozwalają na swobodny dostęp powietrza do skóry),
- antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego skarpetki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia).

Skład: bawełna (70%), poliamid (27%), Lycra (3%), apretura antyzapachowa Sanitized

Rozmiary: 36-38, 39-41

Kolory: szarość Sharksin (kolor sezonu jesień - zima 2016), błękit Serenity (kolor roku 2016), czarny, granat Riverside (kolor sezonu jesień - zima 2016), zieleń Lush Meadow (kolor sezonu jesień - zima 2016), niebieski, fuksja Bodacious (kolor sezonu jesień - zima 2016), biały, czerwony

Cena: ok. 5 zł