DYFUZORY ZAPACHOWE ALLVERNE HOME & ESSENCES - DOM WYPEŁNIONY ZAPACHEM!

Autor:
Drukuj artykuł

Marzysz o tym, aby w Twoim mieszkaniu unosiła się przyjemna, urzekająca woń? Dyfuzory zapachowe Allverne to gustowny zestaw patyczków rattanowych i olejku eterycznego dostępny w czterech, intrygujących wariantach aromatycznych: KARAIBSKA LAGUNA, LAWENDA Z PROWANSJI, WANILIA Z MADAGASKARU i BRAZYLIJSKA POMARAŃCZA. Wystarczy tylko otworzyć flakonik i włożyć rattanowy patyczek do środka, który po nasiąknięciu roztacza aromatyczną woń, bazującą na naturalnych nutach. Zapach stopniowo wypełnia pomieszczenie, zachęcając do relaksu, odprężenia i kontemplacji, a przy okazji neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

DYFUZOR - PATYCZKI ZAPACHOWE KARAIBSKA LAGUNA
Esencja zapachowa KARAIBSKA LAGUNA jest zaproszeniem na spacer po budzącej się do życia plaży dalekich Karaibów. Świeżość nut cytrusowych połączona została z płatkami fiołka, czarnym pieprzem i dyskretnym akcentem pudrowego piżma, tworząc energetyzujący koktajl, który przywraca czystą radość życia. Aromat zachęca do relaksu, odprężenia i kontemplacji.

DYFUZOR - PATYCZKI ZAPACHOWE LAWENDA Z PROWANSJI
Esencja przenosi nas na południe Francji, na spacer po bezkresnych, fioletowych, przepełnionych zapachem lawendy plantacjach. W każdym prowansalskim domu roślina ta zajmuje miejsce szczególne, uwodząc mieszkańców swym niepowtarzalnym zapachem. Teraz jej kojący, słodki aromat może wypełnić również i Twoje mieszkanie!

DYFUZOR - PATYCZKI ZAPACHOWE WANILIA Z MADAGASKARU
Wieczna zmysłowość wanilii jest zaproszeniem w egzotyczną podróż na piękną, wiecznie zieloną wyspę Madagaskar. W połączeniu z aromatem cynamonu, kompozycja staje się oryginalną, przepełnioną egzotyką, niezwykle ciepłą esencją, doskonałą na chłodne wieczory. Redukuje stres i uczucie napięcia nerwowego!

DYFUZOR - PATYCZKI ZAPACHOWE BRAZYLIJSKA POMARAŃCZA
W niepozornym flakonie zamknięte zostały gorące promienie słońca oraz cytrusowy aromat, który przeniesie nas do brazylijskiego, pomarańczowego gaju. Egzotyczna, lekka słodycz przeplata się z umiarkowaną goryczką, dodając witalności i energii. Zapach otula ciepłem, wprowadza w stan wszechogarniającego relaksu i odprężenia.

Każdy dyfuzor zapachowy Allverne zawiera flakon o pojemności 100ml esencji + patyczki rattanowe i wystarcza na 40 dni stosowania.
Cena: ok. 22 zł/ szt.

Więcej informacji:
Allverne Sp. z o.o.
www.allverne.pl
https://www.facebook.com/allverne