Mleczna czekolada Toblerone Milk - słodki prezent nie tylko od święta

Autor:
Drukuj artykuł

Wielkanoc - podobnie jak inne święta okolicznościowe - to idealny czas dzielenia się tym co najlepsze z bliskimi. Pyszna, mleczna czekolada Toblerone Milk z alpejskiego mleka, o charakterystycznym długim, trójkątnym kształcie, ułatwiającym porcjowanie sprawdzi się idealnie jako upominek, którym z łatwością można poczęstować najbliższych.
Mleczna czekolada Toblerone z miodem i nugatem migdałowym to klasyk w portfolio Toblerone. Jest jedną z najbardziej znanych na całym świecie szwajcarskich czekolad. Od ponad 100 lat produkowana jest według niezmienionej receptury
z najwyższej jakości produktów: alpejskiego mleka, ziaren kakaowca, miodu, posiekanych migdałów oraz nugatu z Montelimar, które nadają czekoladzie znakomity smak oraz intensywny aromat. Unikalny, trójkątny kształt, który tak wyróżnia czekoladę Toblerone, zainspirowany został alpejskim szczytem Matterhorn, którego ilustracja znajduje się w logo. Czekolada Toblerone Milk dostępna jest w kilku gramaturach - 35 g, 50 g oraz 100 g a także jako mini czekoladki Toblerone Milk Tiny w opakowaniu rodzinnym 200 g. W tę Wielkanoc słodycze możemy zatem umieścić w koszyczku, schować dzieciom w ogrodzie, dołożyć do świątecznej paczki a także przygotować z niej wyśmienite desery, gdyż sprawdzi się jako składnik ciast, czekoladowego fondue oraz polew.
Przepisy na desery z użyciem czekolady Toblerone można znaleźć tu:
http: //indexfood.pl/toblerone/przepisy/Czekolada Toblerone Milk
Gramatura: 100 g
Cena rekomendowana: 5,59 zł

Czekolada Toblerone Milk
Gramatura: 35 g
Cena rekomendowana: 1,89 zł

Czekolada Toblerone Milk
Gramatura: 50 g
Cena rekomendowana:2,99 zł

Czekolada Toblerone Milk Tiny:
Gramatura 200 g
Cena rekomendowana: 12,99

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand?Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Corny, Schwartau i Loacker.
Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Jana III Sobieskiego 98
62-030 Luboń k. Poznania
tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62
office@indexfood.pl
www.indexfood.pl