Nowy suplement Skin Antioxidant chroni skórę przez cały rok!

Autor:
Drukuj artykuł

W dzisiejszych czasach, nasza skóra potrzebuje przeciwutleniaczy przez cały rok, które ochronią ją przed nadmiernym działaniem promieni UV i zanieczyszczeniami środowiska. Skin Antioxidant to dzienna porcja odżywczych składników, które pomagają chronić skórę od wewnątrz, utrzymując jej zdrowy i młody wygląd.

Według Europejskiej Agencji Środowiska (EEA), która zajmuje się m.in. badaniami czystości powietrza, aż trzydzieści trzy polskie miasta zajmują czołowe miejsce na liście 50. najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie. Ponadto, zarówno w dzień jak i w nocy, skóra jest narażona na wpływ światła sztucznego i naturalnego. Wszystko to odbija się na jej kondycji.

Jak zatem możemy chronić skórę? Odpowiedzią są antyoksydanty!
Natura opracowała "tęczę" kolorów w żywności, które spożywamy i, które chronią owoce i warzywa przed uszkodzeniem. Te odżywcze składniki, wzbogacone o dodatkowe witaminy stały się doskonałym uzupełnieniem kremów antyoksydacyjnych, stosowanych zewnętrznie. Synergiczne działanie od zewnątrz i wewnątrz znacznie zwiększa ochronę przed uszkodzeniami naskórka przez promienie UV oraz zmniejsza ryzyko przedwczesnego starzenia się skóry.

Skin Antioxidant zawiera siedem kluczowych składników odżywczych:
? Luteina występuje w zielonych warzywach, takich jak kapusta, szpinak i brokuły.
? Kurkuma długa odpowiada za żółty odcień kurkumy, gorczycy, kukurydzy i żółtej papryki.
? Ekstrakt z borówki jest rodzajem purpurowo-niebieskiej jagody, bogatej w antocyjanidyny
i proantocyjanidyny.
? Beta-karoten jest roślinna formą i prekursorem witaminy A, znajduje się w marchwi, słodkich ziemniakach i grochu.
? Ekstrakt z pestek winogron pochodzi z czerwonych winogron, jest czerwono-brązowy.
? Likopen nadaje czerwony kolor pomidorom i arbuzom.
? Ekstrakt z zielonej herbaty jest doskonałym zielonym składnikiem, znajdującym się
w filiżance herbaty, kremach pielęgnacyjnych czy suplementach.

Lorraine Perretta, szef ds. żywienia w iiaa, firmy stojącej za Advanced Nutrition Programme, mówi,

"Stres oksydacyjny, spowodowany przez wolne rodniki, które wynikają z promieniowania UV, zanieczyszczeń
i tytoniu, uszkadza lipidy, białko i DNA, co prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry. Dlatego musimy stale uzupełniać poziom antyoksydantów w naszej skórze. Stawiając na lepszą obronę przed wolnymi rodnikami można ograniczyć szkody, a więc oznaki starzenia - od linii i zmarszczek, do brunatnych plam pigmentowych ".

Cena:
Skin Antioxidant (60 kapsułek - 2-miesieczna suplementacja) 175,00 zł

Składniki są skrupulatnie sprawdzane i testowane pod względem jakości i czystości poza normami branżowymi. Preparaty nie zawierają produktów mlecznych, drożdży, sztucznych barwników lub środków aromatyzujących, pszenicy lub glutenu; są odpowiednie dla wegetarian.

Suplementy Advanced Nutrition Programme są dostępne w Protea Anti Aging, autoryzowanych gabinetach na terenie całej Polski, sklepach internetowych oraz punktach Fontanna Młodości.