Creme de la Creme kosmetyków naturalnych już w Polsce!

Autor:
Drukuj artykuł

Wybierając kosmetyki konsumenci kierują się ich jakością (88%), zapachem (79%), ceną (77%) oraz naturalnością (55%). Wraz z modą na ekologię i zdrowy tryb życia, kosmetyki naturalne zyskują coraz szersze grono zwolenników. Na bazie popularności tzw. zielonego piękna (green beauty) w Polsce pojawiają się uznane na świecie marki kosmetyków naturalnych, które były dotychczas niedostępne na rodzimym rynku. Mia Höytö, Terre Verdi czy Pinks Boutique to wyjątkowe, wielokrotnie nagradzane marki sprawdzone przez ekspertów i oznaczone europejskimi certyfikatami potwierdzającymi ich naturalny i organiczny skład. Teraz, produkty tych marek, są już do nabycia w Polsce za pośrednictwem butiku internetowego Creme de la Creme.

W ciągu ostatnich lat naturalne oraz organiczne środki do pielęgnacji ciała i urody wraz z chemią gospodarczą stały się jednym z głównych kierunków rozwoju przemysłu kosmetycznego na świecie. Eksperci szacują, że tendencja wzrostowa w sprzedaży ekologicznych kosmetyków czy chemii gospodarczej będzie się umacniać.

Pewność, że klient trzyma w ręku kosmetyk prawdziwie naturalny dają certyfikaty wydane przez uznane jednostki certyfikujące, takie jak: ECOCERT (Francja), Soil Association (Wielka Brytania), Natrue (Belgia) czy COSMOS Standard (Belgia). Mia Höytö, Terre Verdi oraz Pinks Boutique posiadają certyfikację, a produkty tych marek charakteryzują się jakościowymi składnikami pochodzenia organicznego i naturalnego, etycznym procesem produkcji, ekologicznymi i pięknymi opakowaniami oraz poszanowaniem dla przyrody i zwierząt. Większość tych kosmetyków jest wegańska, a jedyne odzwierzęce składniki to te, które nie krzywdzą zwierząt, takie jak wosk pszczeli czy miód.

MIA HÖYTÖ - fińska marka produktów organicznych, która powstała w wyniku poszukiwań kosmetyków, które sprostają srogiemu, fińskiemu klimatowi. Z tego względu produkty Mia Höytö mogą pokochać także kobiety w Polsce. Mia Höytö to wyselekcjonowane składniki bogate w witaminy i antyoksydanty zamknięte w eleganckich opakowaniach. Wysoką jakość kosmetyków oraz dbałość o otaczające środowisko i dobro zwierząt potwierdza certyfikat przyznany przez ECOCERT - pierwsza instytucja, która określiła standardy dla kosmetyków naturalnych. Poza Finlandią kosmetyki Mia Höytö dostępne są już m.in. w Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Australii a teraz, dzięki Cr?me de la Cr?me, również w Polsce.

TERRE VERDI - marka założona przez Włoszkę, Alessandrę de Gregorio, dla której sycylijskie korzenie i przyroda stały się inspiracją do stworzenia wyjątkowych kosmetyków, które uzyskały certyfikację Soil Association (Wielka Brytania). To niezależna instytucja, przyznająca certyfikaty organiczności i naturalności firmom, które spełniają określone kryteria w zakresie składów produktów, procesu produkcji, ochrony zwierząt i środowiska naturalnego. Marka bazuje na naturalnych ekstraktach roślinnych, które pomagają zwalczyć efekty stresu i zmęczenia skóry oraz upływu czasu. Z uwagi na ten aspekt polecane są w szczególności do cer dojrzałych. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe receptury, w których składniki organiczne sięgają nawet 100 proc. składu.

PINKS BOUTIQUE - brytyjska marka, której luksusowe, wielokrotnie nagradzane produkty stanowią połączenie tylko naturalnych i organicznych składników, których pochodzenie można odtworzyć aż do źródeł. Nad najwyższą jakością produktów czuwa organizacja Soil Association (Wielka Brytania). Proporcje wyciągów roślinnych są dobrane w taki sposób, aby zapewnić wysoką skuteczność i terapeutyczne działanie kosmetyków. Produkty sygnowane logiem Pinks Boutique dostępne są w wielu luksusowych ośrodkach SPA na terenie Wielkiej Brytanii, Francji, Norwegii i Szwecji. W Polsce, ich wyłącznym dystrybutorem jest Creme de la Creme (www.cremedelacreme.expert)

Creme de la Creme to polski butik internetowy oferujący wyłącznie wysokiej jakości kosmetyki z certyfikatami potwierdzającymi ich w 100 proc. naturalny skład. To również komfort zakupów i pewność, że każdy nabywany tu kosmetyk wyprodukowany został z poszanowaniem środowiska naturalnego, a jego opakowanie jest nie tylko estetyczne i praktyczne, ale również ekologiczne. Na platformie www.cremedelacreme.expert użytkownicy mogą znaleźć również porady pielęgnacyjne, zdrowe przepisy, wiedzę na temat składów kosmetyków.