Pilnik szklany kryształowy do paznokci z kryształami Swarovskiego EL-5080-88 HEART od Elenpipe

Autor:
Drukuj artykuł
Zafunduj swoim paznokciom profesjonalną pielęgnację w zaciszu własnego domu. Kup kryształowy czeski pilnik od Elenpipe, a na pewno nie pożałujesz, a twoje paznokcie będą ci wdzięczne.

Pilniki, które wykorzystujemy w kolekcji Elenpipe with Swarovski crystals są wysokiej jakości pilnikami kryształowymi. Pilnik kryształowy powstaje ze szkła, ale ze względu na specjalną obróbkę po przez dodanie ołowiu, szkło staje się kryształem, które oprócz udoskonalenia połysku i przejrzystości, staje się bardziej gęste, a co za tym idzie bardziej odporne na uszkodzenia. Powierzchnia do polerowania paznokci w takim pilniku ma wyjątkową strukturę, miejscami miękką i twardą, która nie niszczy paznokci. Pilniki kryształowe w odróżnieniu od innych pilników dbają o płytkę paznokcia, nie rozdwajają jej i można nimi piłować w obydwu kierunkach.

Przedstawiamy Państwu wyjątkową kolekcję akcesoriów kosmetycznych zdobionych ręcznie oryginalnymi kryształami Swarovskiego (Swarovski crystals) m.in. pilniki kryształowe do paznokci EL-5080-5088 z wzorem serca.

Zapraszamy detalistów i hurtowników. Oferujemy ceny hurtowe, rabaty oraz cenniki, zdjęcia itp. Służymy pomocą, konsultacją oraz szczegółowymi informacjami.