Kropla nasycona smakiem - Glassa Gastronomica marki Ponti

Autor:
Drukuj artykuł

Aromatyczna ozdoba
Glassa Gastronomica marki Ponti to gęsta i aromatyczna polewa stworzona na bazie oryginalnego octu balsamicznego z Modeny. Dzięki unikatowej technologii produkcji oraz komponentom najwyższej jakości specjał ten od lat spełnia oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Kremowa konsystencja oraz intensywna barwa sprawiają, że doskonale łączy się ona z wieloma daniami, takimi jak warzywne sałatki, kremowe zupy oraz makarony, a także efektownie prezentuje w roli smakowitej dekoracji. Glassa Gastronomica marki Ponti to klucz do pełnego smaku potraw z całego świata, który zadba o wyrazistą nutę potraw z kuchni śródziemnomorskiej, a także stanie się ciekawym zamiennikiem dla sosu sojowego w daniach azjatyckich. Ta doskonale wyważona kompozycja akcentu słodkiego i kwaśnego z powodzeniem może być również łączona z owocami i lodami.
Wyrazisty aromat oraz niepowtarzalny smak Glassy Gastronomica marki Ponti z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wykwintnych potraw, a także stanie się prostym i skutecznym sposobem na urozmaicenie znanych receptur.

Po więcej informacji i zdrowych inspiracji zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl
oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska
Glassa Gastronimica marki Ponti
Gramatura: 250 g
Cena rekomendowana: 11,99 zł

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Index Food powstała w 1988 r. Zajmuje się importem i dystrybucją markowych produktów spożywczych, a od 1997 r. jej misją stało się promowanie walorów zdrowotnych, kulinarnych oraz smakowych przede wszystkim kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie dystrybuowane produkty tworzą bogatą ofertę, dzięki której można stworzyć szereg dań charakterystycznych dla południa Europy.Index Food posiada w swej ofercie produkty takich marek jak: Olitalia, Valfrutta, DeCecco, Arrighi, Grand?Italia, Callipo, Ponti, Serpis, Limmi, Sunquick, Toblerone, Daim i Ricola, a także Cornyi Schwartau.
Index Food Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Jana III Sobieskiego 98
62-030 Luboń k. Poznania
tel. (61) 810 60 90
fax (61) 810 50 62
office@indexfood.pl
www.indexfood.pl