Elegancki zestaw prezentowy na Walentynki - pilnik szklany i lusterko zdobione kryształami Swarovskiego

Autor:
Drukuj artykuł

Niezwykłe, niepowtarzalne i eleganckie prezenty Walentynkowe, które zachwycą każdą kobietę.

Firma Elenpipe Sp. z o.o. oferuje akcesoria kosmetyczne ręcznie zdobione oryginalnymi kryształkami Swarovskiego. Każdy produkt wykonany jest z ogromną starannością i precyzją, charakteryzuje się wysoką jakością i wyjątkowym wyglądem. Luksusowy, niesamowity prezent na różne okazje: urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki oraz zaskakujący podarek bez okazji.

Szukasz wyjątkowego prezentu dla ukochanej kobiety na WALENTYNKI? Komplet kosmetyczny z Swarovski crystals to doskonały wybór. W skład kompletu wchodzi małe, kompaktowe, zamykane lusterko metalowe oraz wytrzymały, delikatny dla paznokci kryształowy pilnik ozdobione ręcznie oryginalnymi kryształami Swarovski w wzór SERCA (SERCE). Nasze kosmetyczne zestawy prezentowe to niebanalny, ciekawy i unikalny pomysł na upominek dla kobiety.

Główne cechy kryształowego pilnika do paznokci:
- Dożywotnia gwarancja na powierzchnię ścierną, jest łatwy do czyszczenia, trwały i bezpieczny w użyciu;
- Higiena - nie wchłania wilgoci i z łatwością można go pielęgnować zwykłymi metodami;
- Trwałość - dzięki zastosowaniu technologii wymiany jonowej i wielokrotnym hartowaniu szkła osiągnięto wysoką trwałość.
- Bezpieczeństwo - koniec pilnika jest szlifowany ręcznie, a krawędzie gładkie.

W ofercie posiadamy również: zapalniczki i cygarniczki z Swarovski crystals, skórzane kobiece i męskie papierośnice VH, eleganckie zapalniczki Pierre Cardin i Myon, shishe, popielniczki, trafika-akcesoria do palenia.

Cały nasz asortyment (ceny hurtowe i detaliczne) dostępny na www.elenpipe-sw.com.