Ziołowe orzeźwienie z cukierkami marki Ricola o smaku czarnego bzu

Autor:
Drukuj artykuł

Czy możliwe jest stworzenie cukierków opartych na tradycyjnej, ziołowej recepturze, które dodatkowo gwarantują długotrwały efekt odświeżenia jamy ustnej i znakomity smak? Oczywiście, że tak! Wszystkie te cechy odnajdziemy bowiem w cukierkach Ricola Czarny bez.

Siła ziół

Polscy konsumenci mogą teraz poznać nowy, fascynujący smak cukierków Ricola Czarny bez. Ich sekret oparty jest na połączeniu szwajcarskiej jakości z ogromną wiedzą o ziołach. Niezmiennie od ponad 80 lat wszystkie cukierki Ricola zawierają wyciąg z 13 ziół (m.in. mięty pieprzowej, szałwi i tymianku) uprawianych pośród świeżego, alpejskiego powietrza. Co więcej, w ich składzie nie znajdziemy cukru, glutenu, laktozy, sztucznych aromatów czy barwników. W pełni naturalne sposoby pielęgnacji ziół wykluczają również użycie sztucznych nawozów czy środków owado i grzybobójczych. Powyższe atuty sprawiają, że cukierki Ricola Czarny bez stanowią bogactwo nie tylko wyjątkowego smaku, ale także właściwości odświeżających dla ust oraz gardła. Cukierki Ricola
Czarny bez, są dostępne

w poręcznym i niedużym opakowaniu, ułatwiającym zapewnienie sobie chwili pysznego orzeźwienia w każdej chwili.

Kampania promująca

W styczniu rozpoczęła się kolejna, intensywna kampania ATL będąca częścią długofalowej strategii promocji marki Ricola w Polsce. Aktualna odsłona działań w TV, radio oraz Internecie skupiona jest na komunikacji nowego wariantu Ricola Czarny bez i podkreśleniu ziołowej tożsamości marki.

Ziołowe cukierki Ricola Czarny bez
Masa netto: 40 g
Cena rekomendowana: 3,99 zł