DWIE NOWE MGIEŁKI DO CIAŁA ALLVERNUM - URZEKAJĄCY ZAPACH I ORZEŹWIENIE!

Autor:
Drukuj artykułDwie nowe, perfumowane mgiełki do ciała Allvernum: KARAMBOLA/GRUSZKA oraz RÓŻA/GERANIUM subtelnie otulają zapachem, zapewniając jednocześnie delikatne odświeżenie. Zapachy o intrygujących, kwiatowo - owocowych nutach są wprost idealne do stosowania na całe ciało, zwłaszcza w upalne, letnie dni.
Mgiełki, dzięki poręcznemu opakowaniu, doskonale mieszczą się w każdej torebce i mogą być stosowane wielokrotnie w ciągu dnia, w każdych okolicznościach, również w podróży.

PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA KARAMBOLA/GRUSZKA
Orzeźwiająca mgiełka o lekkiej formule, stanowi harmonijne połączenie tropikalnej  karamboli, soczystej gruszki   i dodających energii jagód goji. Błyskawicznie odświeża i pobudza zmysły, roztaczając na ciele urzekający zapach. Nasyć ciało i zmysły, przenosząc się w egzotyczną krainę beztroskiej radości! Pojemność: 125 ml/cena: ok. 8,99 zł.


PERFUMOWANA MGIEŁKA DO CIAŁA RÓŻA/GERANIUM
Perfumowana mgiełka przepełniona zapachem czarnej róży, symbolu piękna i szalonej miłości, splecionej z orzeźwiającym zapachem geranium (pelargonii). Idealnie podkreśli zmysłowość i subtelność każdej kobiety. Zapach idealny do uwodzenia, pozostawia przyjemne uczucie świeżości. Pojemność: 125 ml/cena: ok. 8,99 zł


Odkryj też pozostałe zapachy Perfumowanych mgiełek do ciała Allvernum:
? BERGAMOTKA/LIMONKA - orzeźwiający, cytrusowy zapach
? LOTOS/JAŚMIN - aromat zmysłowy i niezwykle relaksujący
? PAPAJA/KWIAT LEI - zapach dodaje witalności i pozytywnej energii
? PEONIA/IRYS - uwodzicielska i romantyczna kompozycja