Panele winylowe wineo 600 wood - w trosce o zdrowie twoich stawów

Autor:
Drukuj artykuł

Zdrowie, bezpieczeństwo i najwyższy komfort użytkownika to idee stojące za stworzeniem kolekcji paneli winylowych wineo 600 wood i wineo 600 wood XL. Seria, w której znajdziemy szereg atrakcyjnych dekorów inspirowanych wyglądem drewna powstała z myślą o tych, którzy od swojej podłogi wymagają jeszcze więcej niż dotychczas.

Ciche i ciepłe panele zapewnią oazę spokoju

Czysta, estetyczna podłoga, po której możemy sunąć w skarpetkach frotte lub na którą wyskoczymy boso wprost z łóżka i bezszelestnie pobiegniemy po kubek kawy, jest marzeniem wielu z nas, wyobrażających sobie życie w nowo urządzonym domu czy mieszkaniu. Firma wineo wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując równie piękne, co ciche i łatwe w pielęgnacji panele. Charakteryzują się one dużą odpornością na plamy, a brud usuwa się z nich w oka mgnieniu.

Charakterystyczną cechą produktów wineo 600 wood oraz wineo 600 wood XL jest zastosowanie elastycznej i antypoślizgowej powierzchni, która chroni stawy. Dzięki temu panele te są idealnym rozwiązaniem szczególnie do pomieszczeń, które odwiedzają osoby starsze, albo w których przebywają dzieci. A tak naprawdę - posłużą nam wszystkim, bo długoterminowa inwestycja we własne zdrowie i komfort to najbardziej wartościowy prezent, jaki można sobie sprawić.

Elegancja w wersji XL

Seria wineo 600 wood oferuje 14 dekorów: zarówno o wzorach klasycznych, jak i nowoczesnych; szlachetnych i rustykalnych. Występują one w wersji do klejenia (format 1200 x 180 mm) oraz do montażu na click (format 1212 x 187 mm). Warstwa użytkowa o grubości 0,4 mm gwarantuje odpowiednią wytrzymałość również w bardziej wymagających pomieszczeniach niż mieszkania prywatne. Elastyczna powierzchnia tłumi odgłosy kroków zapewniając pożądany spokój. Dzięki temu doskonale sprawdzi się zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i pomieszczeniach biurowych.

Na dużych powierzchniach świetnie sprawdzą się panele z kolekcji wineo 600 wood XL o wymiarach 1505 x 237 mm (montaż na click) i 1505 x 235 mm (wariant do klejenia). Dziesięć atrakcyjnych dekorów o różnorodnych wzorach i kolorach zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Podłoga jest odporna na intensywne użytkowanie, a także z powodzeniem znosi duże obciążenia, przez co można ją śmiało wykorzystywać w pomieszczeniach narażonych na intensywne użytkowanie i długo cieszyć się jej dobrym stanem.

Dodatkowe informacje o podłogach marki wineo dostępne są na stronie internetowej:
http://www.wineo-polska.pl/panele-podlogowe/