REVANESSE KISS - usta stworzone do całowania

Autor:
Drukuj artykuł


Marzysz, aby Twój ukochany w Walentynki obsypał Cię tysiącem gorących pocałunków? Oprócz makijażu, fryzury i seksownego stroju w tym wyjątkowym dniu zadbaj o swoje usta. Spraw, aby były gładkie i kuszące, a on nie był w stanie oderwać nie tylko od Ciebie oczu!

Usta to jeden z najbardziej zmysłowych i podkreślających kobiecość elementów twarzy. Wydatne, kształtne i błyszczące, przyciągają nie tylko męskie spojrzenia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje błyskawiczne efekty. W kilka minut można osiągnąć pożądany kształt i wygląd. Polecamy szybką terapię regenerującą np. preparatem Revanesse Kiss.

Revanesse Kiss został stworzony szczególnie do powiększania, modelowania i konturowania ust. Wyjątkowo zaprojektowany wypełniacz charakteryzuje się łatwością iniekcji i mniejszym ryzykiem powstawania obrzęku.
Dla zwiększenia komfortu pacjenta Revanesse Kiss dostępny jest ze znieczuleniem. To połączenie zmniejsza ewentualny dyskomfort podczas zabiegu.
Zastosowany w wypełniaczu Revanesse Kiss, kwas hialuronowy daje wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu oraz długotrwałe efekty. Opatentowana przez Prollenium technologia sieciowania Thixofix tworzy żel, który łatwo się podaje. Dodatkowo te właściwości zapewniają, że żel będzie rozkładał się wolniej i bardziej przewidywalnie. Preparat zawiera jedną z najniższych koncentracji BDDE, jak również bardzo niską zawartość endotoksyn. Pozwala to na uzyskanie długotrwałych rezultatów.
Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, a pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć. Marka Revanesse gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz skuteczność.
Revanesse Kiss jest biodegradowalny, nie ma pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga przeprowadzania testów skórnych.

Wskazania
? Zwiększenie objętości ust
? Korekcja asymetrii ust
? Korekcja zmarszczek palacza
? Nawilżenie ust


Zapraszamy do dobrych Klinik medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Już dziś zapytaj swojego lekarza o zabieg preparatem Revanesse Kiss.

Revanesse to znane na całym świecie wysokiej jakości wyroby medyczne na bazie kwasu hialuronowego produkowane przez kanadyjską firmę Prollenium. Jako jedna z nielicznych firm na świecie otrzymała certyfikat FDA!
DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com