Soczewka jednodniowa - soczewka na wyjątkowe okazje.

Autor: MARCEL KOZYRO
Drukuj artykułOstatnio moja znajoma przygotowywała się do wesela. Na co dzień nosi okulary korekcyjne, które wyglądają jak denka od butelki. W ten wyjątkowy dzień chciała wyglądać wyjątkowo, dlatego też zastanawiała się czy zaryzykować i iść bez okularów ( licząc się z możliwością nierozpoznania swojego przyszłego męża), czy poszukać alternatywnego rozwiązania.

Poleciłem mojej przyjaciółce aby spróbowała jednodniowe soczewki kontaktowe Zeiss-a - dzięki nim nie musiała iść w okularach. Cały wieczór przetańczyła i wyglądała super.

Soczewki jednodniowe powinny być zawsze pod ręką. Są dostępne w małych opakowaniach nawet 5 szt. i zajmują mało miejscy.

Gdy sytuacja wymaga od ciebie zdjęcia okularów - na urlopie, na basenie, na imprezie, nie chodź jak kret tylko wyciągnij swoją soczewkę i ciesz się pełną swobodą. Soczewki jednodniowe pakowane są w specjalnych blisterach (w podobne pakują tabletki). Gdy zajdzie potrzeba zrywasz zabezpieczającą opakowanie folie, i z płynu wyciągasz nową gotową do założenia soczewkę.

Soczewka ZEISS Contact Day 1Easy Wear jest dostępna w wszystkich mocach w sklepie internetowym www.zeiss-soczewki.pl oraz w salonach optycznych Mozart optyk.

Idealne na urlop, delegacje. Częste podróże znacznie utrudniają lub uniemożliwiają właściwą pielęgnację soczewek kontaktowych. Dzięki nowym soczewkom nie musisz wozić ze sobą płynów, czyścić i suszyć pojemniczków, a płyn nie skończy Ci się podczas urlopu.

Idealna dla sportowców!!! Jeżeli chcesz zachować idealną ostrość widzenia podczas pływania, biegania, grania w kosza sięgnij po soczewkę Contact Day 1 Easy Wear! Podczas intensywnego wysiłku fizycznego Twoja soczewka (miesięczna, kwartalna ) może ulec zniszczeniu, stałemu zabrudzeniu, narażając Cię na dodatkowe koszty. W wypadku soczewek jednodniowych, po ćwiczeniach sięgasz po nową czystą parę a stare po prostu wyrzucasz.