Kolagen Naturalny PLATINUM - usuń zmarszczki, blizny, przebarwienia

Autor: SYLWIA MUCHA
Drukuj artykuł


Kolagen PLATINUM to hypoalergiczny żel i zalecany jest przede wszystkim do najbardziej delikatne partie skóry przede wszystkim do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) jak i dekoltu. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmoceutykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania.

Kolagen Naturalny likwiduje objawy starzenia się skóry:
- zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka
- pajączki
- nadmierne rumieńce
- trądzik różowaty i pospolity
- zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia piegi, plamy po słoneczne i starcze

Stosowanie preparatu sprawia, że skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory, zmarszczki i blizny zostają wygładzone. Skuteczny w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą, w nieinwazyjnym liftingu twarzy, po zabiegach chirurgii plastycznej.

Kolagen Naturalny jest produktem wolnym od jakichkolwiek barwników, czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą wyłącznie: czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy.

Dla wielu osób uczulonych na setki składników kremów, żeli i odżywek - preparat ten będzie jedynym możliwym do pielęgnacji skóry twarzy.

Sposób używania:

Stosujemy na dokładnie umytą i koniecznie wilgotną skórę. Nakładamy bardzo cienką warstwę kolagenu i delikatnie wklepujemy zgodnie z układem mięśni.
Nie należy tego robić po bezpośrednim zmyciu skóry tonikiem, mleczkiem czy innym produktem o odczynie kwaśnym, ponieważ kolagen "zetnie się". Po nałożeniu aby uniknąć napięcia skóry należny zastosować krem odżywczy lub nawilżający (bez kwasów) - zalecana jest linia kosmetyczna COLWAY na Bazie Kolagenu Naturalnego).