Leczenie cellulitu

Autor: KRYSTYNA KRYSZTOFIAK
Drukuj artykuł

Najskuteczniejszą metodą redukcji wagi i leczenia cellulitu jest spotęgowanie w jednym zabiegu działania drenażu limfatycznego i terapii cieplnej infrared oraz terapii magnetycznej i elektrostymulacji.

Body Shaper to nowoczesny aparat pomagający w odchudzaniu i modelowaniu sylwetki. Posiada cztery połączone ze sobą właściwości: drenaż limfatyczny z terapią cieplną - infrared i magnetyczną oraz elektroterapią, które redukują masę ciała i zwalczają cellulit.

Aparat zastępuje fitness i męczące ćwiczenia na siłowni. Urządzenie to daje efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i regenerację tkanki łącznej. Zabieg podnosi odporność organizmu poprzez detoksykację. Aparat umożliwia oddziaływanie na ręce, nogi, brzuch i biodra lub pojedyncze partie ciała.

Body Shaper posiada cztery programy zabiegów: odchudzanie, kształtowanie figury, masaż, ćwiczenia, które w zależności od potrzeb można łączyć ze sobą i regulować ich intensywność.

Celem zabiegu jest spalenie nagromadzonych komórek tłuszczowych, redukcja "skórki pomarańczowej", oczyszczanie organizmu z toksyn, wykonanie mikro masażu i biernych ćwiczeń.

Chcąc uzyskać lepsze efekty zabiegu stosuje się kosmetyki do ciała o działaniu ujędrniającym, odchudzającym i anty cellulitowym.

Do skorzystania z w/w zabiegów zaprasza SPA CENTRUM KOSMETYKI ESTETYCZNEJ w Płocku.