Peeling kawitacyjny

Autor: KATARZYNA KRYSZTOFIAK
Drukuj artykuł

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie, dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry.

Peeling kawitacyjny dokładnie czyści skórę, usuwa martwe komórki, usuwa z porów nadmiar łoju, wspomaga leczenie trądziku, wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy na wilgotną skórę działa się ultradźwiękami. Tworzą się mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, dzięki którym rozbija się martwe komórki warstwy rogowej naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżonej wodą twarzy. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie, a dodatkowo ją sterylizuje.

Efekt zabiegu:

- zmniejszenie przebarwień naskórkowych
- oczyszczenie skóry
- regeneracja skóry
- głębokie nawilżenie skóry
- odmłodzenie, odświeżenie i zregenerowanie skóry
- przyspieszenie mikrokrążenia

Peeling kawitacyjny może być stosowany jako oddzielny zabieg, ale lepiej wykorzystać stan pobudzenia skóry i poddać ją dodatkowym zabiegom.


Do skorzystania z w/w zabiegu zaprasza SPA CENTRUM KOSMETYKI ESTETYCZNEJ w Płocku, ul. Tumska 16 tel. 0243642255.