13 dniowa dieta kopenhadzka.

Autor: Katarzyna Pałys
Drukuj artykuł

Jest to dieta dla osób o silnej woli i wymaga wielu wyrzeczeń. Dieta może spowodować, że będziemy czuć się słabo, jednak dla zrzucenia zbędnych kilogramów warto spróbować. Stosując dietę kopenhadzką możesz zrzucić od 10-16 kg.

Program diety na każdy dzień:

Dzień 1 i dzień 8

Śniadanie: filiżanka kawy i kostka cukru. Obiad: 2 jaja na twardo, szpinak gotowany i 1 pomidor. Kolacja: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną.


Dzień 2 i dzień 9

Śniadanie: filiżanka kawy i kostka cukru. Obiad: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i z cytryną. Kolacja: 1 plaster szynki, 2 lub 3 szklanki jogurtu naturalnego.

Dzień 3 i dzień 10

Śniadanie: filiżanka kawy, kostka cukru i jedna grzanka. Obiad: gotowany szpinak, 1 pomidor i 1 świeży owoc. Kolacja: 1 plaster szynki, dwa gotowane jaja oraz sałata z olejem i z cytryną.

Dzień 4 i dzień 11

Śniadanie: 1 filiżanka kawy i jedna kostka cukru. Obiad: tarta marchewka, jajo na twardo, i kubek chudego twarożku. Kolacja: sałatka owocowa i dwie lub trzy szklanki naturalnego jogurtu.

Dzień 5 i dzień 12

Śniadanie: jedna duża utarta marchewka z cytryną. Obiad: duża ryba. Kolacja: 1 befsztyk, sałata i brokuły.

Dzień 6 i dzień 13

1 filiżanka kawy i jedna kostka cukru. Obiad: kurczak, sałata z olejem i z cytryną. Kolacja: 2 jajka na twardo i marchew.

Dzień 7

Śniadanie: kubek herbaty bez cukru. Obiad: chude grillowane mięso. Kolacja: nic.Jeżeli poczujecie głód wypijcie szklankę wody z sokiem z cytryny.