SlimCatering - Zmień rozmiar na SLIM

Autor: DOMINIKA FLORCZAK
Drukuj artykuł


Próbujesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów? Chcesz czuć się dobrze z własnym ciałem? Chcesz powiedzieć w końcu - NIE!!! kilogramom? Chcesz rozpocząć nowy - zdrowy styl życia, ale nie masz czasu na przygotowywanie posiłków dla siebie i swoich bliskich?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie - SlimCatering czyli catering dietetyczny.

Zamów dietetyczne, zdrowe posiłki na cały dzień. Nasz zespół, dietetyków i kucharzy sprawii, że dieta nie będzie dla Ciebie wyrzeczeniem.

Nasi eksperci - dietetycy, opracują dla Ciebie indywidualną, zbilansowaną dietę, dzięki której łatwo zgubisz zbędne kilogramy. Nasi kucharze przygotują potrawy pełne smaku, nawet nie poczujesz, że właśnie rozpocząłeś kurację odchudzającą. Nasi dostawcy dostarczą Ci "dietę" pod wskazany przez Ciebie adres.

Sprawimy, że zmienisz swoje złe nawyki żywieniowe i zastąpisz je nowymi prawidłowymi.Z Nami nauczysz się prawidłowo odżywiać.

W Naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje diet, np. niskokaloryczna, Montignac czy diety specjalne dla wegetarian, sportowców itd. Przygotowujemy również catering na imprezy okolicznościowe, jak też na specjalne życzenie klientów imprezy "STYLOWE", np. w stylu Włoskim, Hiszpańskim czy Francuskim.