Radiofrekwencja na zmarszczki, cellulit, rozstępy !

Autor: EWA BATKOWSKA
Drukuj artykuł


Gdy masz problem z niedoskonałościami ciała, twarzy, dłoni lub stóp zaufaj zabiegom Radiofrekwencji Trio RF wykonywanym w Gabinecie Ewy Batkowskiej w Kielcach!

Nasz Gabinet oferuje swoje usługi od 1990 roku, mamy duże doświadczenie, kompetentny i miły personel służący pomocą w rozwianiu każdej wątpliwości dotyczącej zabiegów.

Najnowsze wykorzystanie fal radiowych w kosmetyce stanowi duży przełom pozwalając na lifting skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Pod wpływem wytwarzanej temperatury wewnątrz skóry włókna kolagenowe ulegają skurczeniu a następnie napinają się odnawiając swoją strukturę. Podwyższona temperatura stymuluje odpowiednio fibroblasty do produkcji białek czyli nowych wiązań kolagenowych oraz elastyny. Na efekty nie trzeba długo czekać. Klientki pokochają te zabiegi, ponieważ z każdym kolejnym dniem od pierwszego zabiegu skóra ulega systematycznej poprawie i ogólnej kondycji.

Bardzo polecamy zabiegi Radiofrekwencji Trio Rf kobietom po ciąży - chcącym ujędrnić skórę na brzuchu. Dużą zaletą Radiofrekwencji jest to, iż są to zabiegi w pełni bezpieczne, mogą być stosowane dla każdego typu skóry, nie wymagają żadnych przerw w codziennych zajęciach.

Jest to metoda bezbolesna, daje uczucie przyjemnego ciepła i co najważniejsze efekty są widoczne od razu po zakończeniu zabiegu.

Następuje spłycenie zmarszczek, zmniejszenie obrzęków i przebarwień oraz poprawa owalu twarzy i podbródka. Szybko zauważa się ujędrnienie struktury skóry, zmniejszenie "worków" pod oczami i "kurzych łapek". Po zabiegach następuje również odbudowa kolagenu, następuje redukcja zanieczyszczeń cery, rozszerzonych porów i złagodzenie stanów zapalnych. Skóra ciała czy cera jest jędrna i odmłodzona.

Zabiegi z użyciem Trio RF są wykonywane w seriach, a w zależności od leczonej powierzchni; jeden zabieg trwa od 15 do 60 minut.


Opinia jednej z naszych klientek wykonującej 4 zabiegi poparta zdjęciami:

"Po każdym zabiegu czuję się zrelaksowana i odprężona a najbardziej lubię
ciepło, które towarzyszy każdemu zabiegowi. To naprawdę niesamowite
obserwować jak szybko zmienia się obwód moich bioder a skóra staje
się bardziej sprężysta. Polecam zabiegi Radiofrekwencji każdej kobiecie,
która chce uzyskać piękną sylwetkę".


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny (041-368-07-05) lub mailowy (batkowska@o2.pl) powołując się na serwis www.kosmetyki-porady.pl

Gabinet Kosmetyczny
Ewa Batkowska
Kielce, ul. Romualda 3 (1p.)