Subrina Recept-pomoc dla każdego rodzaju włosów

Autor: MAGDALENA MRÓZ
Drukuj artykuł
Znaczna część społeczeństwa boryka się dzisiaj z problemami dotyczącymi włosów. Do najczęściej spotykanych przypadłości należą łupież, przetłuszczające się oraz nadmierne wypadające włosy. Przyczyn poszczególnych przypadłości jest wiele, a nad metodami zwalczającymi wspomniane problemy stale pracują kosmetolodzy i dermatolodzy.

Współcześnie tworzone produkty mające na celu zachowanie czystości, poprawę wyglądu, a także leczenie stanów chorobowych można podzielić na następujące grupy:

1.Kosmetyki - produkty, których stosowanie ma na celu oczyszczenie skóry i jej przydatków z zanieczyszczeń, upiększenie skóry, perfumowanie i zwiększenie atrakcyjności wyglądu zewnętrznego.

2.Kosmeceutyki - (inaczej: farmakokosmetyki) -produkty kosmetyczne mające pozytywny wpływ farmakologiczny na skórę i jej przydatki.

3.Kosmetyki lecznicze - produkty, które powstały w wyniku dodania do kosmetyków lub kosmeceutyków substancji leczniczych w ten sposób, że przy ich pomocy można leczyć lub zapobiegać określonym schorzeniom skórnym. W przypadku ciężkich przypadłości to właśnie ta grupa specyfików umożliwia niwelowanie uporczywego problemu, do jakich z pewnością należą te wcześniej wymienione.

Niedawno na polskim rynku pojawiła się udoskonalona linia leczniczych kosmetyków do pielęgnacji włosów z problemami-Subrina Recept. Jest ona dostępna w aptekach i sklepach kosmetycznych już od 2005 roku a od listopada 2009 r. w nowych opakowaniach i wspomnianym już, ulepszonym składzie.

Subrina Recept składa się z trzech specjalistycznych linii produktów odpowiadających zasadniczym problemom włosów i skóry głowy łupieżowi, nadmiernemu wypadaniu włosów (szczególnie towarzyszącemu łysieniu androgenowemu) oraz przetłuszczaniu się włosów.

Produkty Subrina Recept zawierają zarówno naturalne składniki pielęgnacyjne, jak i substancje aktywne, nie uszkadzające naturalnej mikroflory zdrowej skóry głowy. Dzięki temu pełnią podwójną rolę pielęgnują włosy i skórę głowy oraz jednocześnie, usuwając czynniki przyczynowe, likwidują problemy i wspomagają kuracje dermatologiczne.

Wyjątkowa skuteczność szamponów potwierdzona została w laboratoriach współpracujących z Ilirija oraz przez autorytety dermatologiczne. Są one rekomendowane przez Prof. Andrzeja Langnera z Kliniki Dermatologicznej AM w Warszawie. Ponadto w ciągu ostatnich czterech lat produkty Subrina Recept są stosowane w Dermatologicznej Klinice w Iwoniczu Zdroju zdobywając dobrą opinię u pacjentów i lekarzy.

Wszystkie produkty z linii Subrina Recept zostały przetestowane dermatologicznie. Umieszczony na opakowaniu znak DERMATOLOGICALLY TESTED gwarantuje, że produkty nie zawierają szkodliwych składników wywołujących reakcje alergiczne.

Lecznicze składniki preparatów Subrina Recept:

- Pirytion cynku
- Octopirox
- Olejek z oliwek
- Pantenol
- Menthol

Subrina Recept to specjalistyczny system produktów do włosów i skóry głowy z problemami, dostępny w aptekach i drogeriach. Stosowanie kompleksowej kuracji Subrina Recept pozwala nie tylko na działanie zapobiegawcze, ale i na skuteczne rozwiązanie problemów skóry głowy.

Oprócz wysokiej skuteczności i powszechnej dostępności dodatkowym atutem są optymalne koszty kuracji, niezbędnej w stanach uporczywych dolegliwości, wymagających długotrwałego stosowania preparatów.