Nowa linia Dr Irena Eris TELOMERIC

Autor: MAGDALENA PAWŁOWSKA
Drukuj artykułNowa linia Dr Irena Eris TELOMERIC bazuje na światowym odkryciu w dziedzinie kosmetologii. Wykorzystano w niej mechanizmy działania telomerów w procesie redukcji zmarszczek i widocznego odmładzania skóry. Badania nad telomerami zostały uhonorowane Nagrodą Nobla 2009 w dziedzinie fizjologii i medycyny.

Centrum Naukowo - Badawcze Dr Irena Eris zastosowało innowacyjny składnik aktywny TELOMERIC, który przedłuża życie komórki i zatrzymuje pogłębianie się zmarszczek. Utrzymuje on telomery fragmenty DNA znajdujące się na końcach chromosomów w komórkach, w dobrym stanie, co wyraźnie opóźnia wejście w fazę starzenia fibroblastów. Nowa seria TELOMERIC, polecana dla kobiet po 60 roku życia przeciwdziała starzeniu się skóry: zapewnia sprężyste, wyraziste kontury twarzy oraz jednolity koloryt skóry, bez bruzd, rumienia, rozszerzonych porów i przebarwień.

Skoncentrowany krem liftingujący SPF 15 na dzień, 50 ml, 75 zł

Krem poprawia elastyczność skóry i zapewnia jej jednolity wygląd poprzez wyraźne zmniejszenie zaczerwienień, przebarwień i wygładzenie bruzd.
Zapewnia efekt długotrwale miękkiej, sprężystej i delikatnej skóry.

Naprawczy krem dermowypełniający na noc, 75 ml, 85 zł

Stosowanie kremu zmniejsza objętość, głębokość i liczbę zmarszczek.
Krem pobudza proces odbudowy skóry, przywraca jej napiętą, jednolitą strukturę i przeciwdziała jej wiotczeniu. Intensywnie nawilża, przeciwdziała przebarwieniom i plamom pigmentacyjnym

Skoncentrowany krem napinający pod oczy SPF 20, na dzień i/lub noc, 15 ml, 67 zł

Krem zapewnia redukcję liczby zmarszczek i ich spłycenie.
Intensywnie redukuje sińce i zmniejsza worki pod oczami.