Kelo-cote rewolucja w leczeniu blizn

Autor: kosmetyki maya
Drukuj artykuł
<b>Blizny są częstym problemem - doświadcza go każdego roku ponad 100 milionów ludzi,</b> w krajach rozwijających się a liczba ludzi doznających nowych blizn na całym świecie nie jest w pełni znana.

Często uważa się blizny za nieistotne, lecz nienaturalne bliznowacenie może powodować niedogodności funkcjonalnie, ograniczając swobodę ruchową. Blizny są również psychicznie stresujące - wpływając na obniżenie samoakceptacji.

Jeżeli Ty albo ktoś z twoich znajomych ma blizny, doskonale rozumiecie jak bardzo mogą być one szpecące i stresujące oraz jak bardzo potrafią ograniczyć poczucie pewności siebie.

<b>Odbuduj poczucie własnej wartości.</b>

Ludzie posiadający widoczne blizny często muszą się liczyć z niewygodnymi pytaniami, utratą anonimowości a nawet zdarza się że, są unikani przez znajomych. <b>Niektórzy uczą się akceptować swoje blizny, lecz wielu nigdy o nich nie zapomina.</b> Często czują się zażenowani i skrępowani w sytuacjach towarzyskich. Wstydząc się swoich blizn, tracą poczucie pełnej wartości i ostatecznie mogą doświadczyć uczucia izolacji i bezradności. Psychologowie jednogłośnie uważają, że aktywne wysiłki w celu zmniejszenia widoczności blizny mogą pomóc w odbudowaniu poczucia własnej wartości.

Większość ludzi jest nieświadoma, że istnieją dostępne metody leczenia pozwalające zmniejszyć widoczność blizn.

<b>Kelo-cote - innowacyjny żel do leczenia blizn.</b> Został wynaleziony po to, by znaleźć rozwiązanie odpowiadające współczesnym metodom leczenia blizn. Dzięki niemu można zmniejszyć widoczność blizny i przywrócić skórze naturalną miękkość i gładkość.

<b>Ten innowacyjny żel i spray silikonowy do leczenia blizn:</b>

- łagodzi swędzenie i uczucie dyskomfortu
- zmiękcza i spłaszcza powierzchnię blizny
- zmniejsza odbarwienie blizny

Kelo-cote tworzy elastyczną, przepuszczającą powietrze "błonę", jest samo wysychający, normalizuje produkcję kolagenu i stanowi swoistą ochronę przeciw bakteriom i negatywnym bodźcom środowiska zewnętrznego. <b>Jest to żel silikonowy o opatentowanej formule</b>, unikalnej technologi przylegania do skóry, przeznaczony do leczenia blizn przerosłych i zapobiegania nieprawidłowemu bliznowaceniu.

<b>Silikon jest klinicznie potwierdzonym, złotym środkiem do leczenia blizn.</b> Jego skuteczność w porównaniu do innych form leczenia nieinwazyjnego blizn została udowodniona poprzez wiele badań naukowych. Jest najbardziej polecaną formą leczenia blizn rekomendowaną przez Międzynarodowy Doradczy Zespół Ekspertów do spraw Leczenia Blizn.

Bez względu na pochodzenie blizny, Kelo-cote - okazuje się wyjątkowo skuteczny, na co wskazują opinie wielu lekarzy i pacjentów.

<b>Kelo-cote - powinno się używać do leczenia, redukowania, zmiękczania i zapobiegania powstawaniu następujących rodzajów blizn:</b>

- bliznowce (keloid)
- blizny przerostowe
- blizny pooparzeniowe
- blizny potrądzikowe
- blizny pourazowe Blizny po terapiach laserowych
- blizny po cesarskim cięciu
- rozstępy
- blizny pooperacyjne
- blizny po operacjach plastycznych