Lekkie witaminowe odżywienie dzięki nowemu żelowi pod prysznic Lirene Shower Vitamin

Autor: Anna Pilip
Drukuj artykuł

Kąpiel to dla wielu kobiet moment, w którym mogą się orzeźwić, nabrać energii do czekających ich wyzwań, a jednocześnie odżywić skórę. Sięgają wówczas po produkty, które zachwycają lekkością żelowej konsystencji i świeżym, subtelnym zapachem. Dla tych Pań, które lubią intensywnie odżywiać skórę przy pomocy kosmetyków o lekkich, żelowych formułach, dedykowany jest nowy Witaminowy żel pod prysznic Lirene Shower Vitamin.


Produkt ten, opracowany został przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene. Dzięki zawartości "koktajlu witaminowego", kosmetyk ten nie tylko oczyszcza skórę, ale również dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych.


Podczas delikatnego masażu, drobinki zatopione w żelowej formule, delikatnie masują skórę i sprawiają, że odzyskuje ona zdrowy koloryt. Kulki otwierając się podczas masażu, dostarczają bogactwo witamin E i C, wpływających na jędrność skóry. Delikatny zapach jaśminu przyjemnie orzeźwia, dodając energii na cały dzień.


Składniki aktywne:

- Witamina E (Tokoferol) - jest doskonałym inhibitorem wolnych rodników i antyutleniaczem. Niedobór witaminy E w skórze powoduje brak najefektywniejszego wychwytywacza wolnych rodników, które uszkadzają w rezultacie wiele mechanizmów komórkowych i powodują starzenie się skóry. Witamina E łatwo wbudowuje się w struktury błony komórkowej i lipidów cementu międzykomórkowego naskórka, i tam pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego


- Witamina C (Kwas askorbinowy) - jest niezbędna do prawidłowego przebiegu wielu procesów metabolicznych. Stąd także jej duży wpływ na wygląd i stan skóry oraz tkanki łącznej, błon śluzowych, ścian naczyń. Wykazuje właściwości detoksykujące, uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate. Zabezpiecza organizm przed przedwczesnym starzeniem, wpływa stymulująco na układ odpornościowy. Rozjaśnia przebarwienia, usuwa wolne rodniki, wygładza zmarszczki, stymuluje syntezę kolagenu.


Poj. 250 ml
Rekomendowana cena detaliczna: 8,99 PLN