Złota łezka - elegancja i urok

Autor: Figurki Aurory
Drukuj artykuł


Każda kobieta lubi czuć się wyjątkowo - dlatego proponujemy Państwu wyjątkową biżuterię. Sprawi radość, doda elegancji i uroku noszącej je osobie.

Kolczyki "ZŁOTA ŁEZKA" są wykonane ze szklanych pojemniczków w kształcie kropli, wypełnionych niezwykle cienkimi płatkami czystego złota.

Złote płatki są umieszczone w specjalnym oleju mineralnym, który w odpowiedni sposób ukazuje ich kolor i piękno. Płatki złota mogą się swobodnie unosić i przemieszczać, co sprawia, że kolczyki nigdy nie wyglądają tak samo, a zawsze mienią się niepowtarzalnym, ciepłym blaskiem. Każdy komplet kolczyków w naturalny sposób różni się od pozostałych rozmieszczeniem płatków złota we wnętrzu, co sprawia, że są one niepowtarzalne i każdy z nich jest nieco inny. Okucia i bigle kolczyków wykonane są pozłacane i doskonale pasują do wypełnionych złotem wisiorków.

Całkowita waga pary kolczyków: 5,8g
Długość z biglem/bez bigla: 48mm / 30 mm

Kolczyki "ZŁOTA ŁEZKA" są dostarczane w pięknym, ozdobnym pudełeczku.
Kolczyki mogą być wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby, gotowym do wręczenia, nie wymagającym dodatkowego, ozdobnego opakowania.

Wisiorek naszyjnika "ZŁOTA ŁEZKA" jest wykonany ze szklanego pojemniczka w kształcie serca, wypełnionego niezwykle cienkimi płatkami czystego złota.

Złote płatki są umieszczone w specjalnym oleju mineralnym, który w odpowiedni sposób ukazuje ich kolor i piękno. Płatki złota mogą się swobodnie unosić i przemieszczać, co sprawia, że wisiorek naszyjnika nigdy nie wygląda tak samo, a zawsze mieni się niepowtarzalnym, ciepłym blaskiem. Każdy z wisiorków w naturalny sposób różni się od pozostałych rozmieszczeniem płatków złota w swoim wnętrzu, co sprawia, że są one niepowtarzalne i każdy z nich jest nieco inny. Wnętrze każdego wisiorka jest indywidualne i niepowtarzalne, jednak wszystkie są jednakowo piękne i intrygujące.

Wisiorek jest umieszczony na pozłacanym łańcuszku o długości 45cm i wadze 1,8 g.

Naszyjnik "ZŁOTE KROPLA" jest dostarczany w pięknym, ozdobnym pudełeczku.
Wspaniały i piękny upominek dla bliskiej osoby, gotowy do wręczenia, nie wymagający dodatkowego opakowania.