Piękna z makijażem permanentnym

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Dla kobiet zapracowanych, uprawiających sport, podróżujących, ale także tych, które po prostu chcą zaoszczędzić czas, poświęcany na codzienny make-up - makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie. Zapewnia doskonały wygląd w każdej sytuacji i pozwala odłożyć na bok szminkę czy kredkę do oczu.

Makijaż permanentny wydobywa naturalne piękno każdej kobiety. Zabieg nie zajmuje wiele czasu, a przy odpowiednim znieczuleniu nic nas nie zaboli. - Podczas zabiegu pod skórę za pomocą specjalnego "długopisu" wyposażonego w igłę podawany jest barwnik - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska, dermatolog z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm. - Długość utrzymywania się efektu zależy od rodzaju skóry pacjentki; zazwyczaj jest to od 3 do 5 lat.

Centrum WellDerm od dawna oferuje zabiegi wykonania makijażu permanentnego różnych części twarzy. Cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. - Możemy poprawić kontur ust, a także delikatnie je powiększyć i zmienić kolor. Oczy podkreślimy poprzez wykonanie kreski na dolnej lub górnej powiece, co da także efekt zagęszczenia rzęs - mówi Maria Świniarska, kosmetyczka z Centrum WellDerm. - Zabiegowi poddać można również łuk brwiowy, by poprawić jego symetrię, kształt i długość.

Każdy makijaż, a trwały w szczególności, powinien być wykonany precyzyjnie oraz tak, by delikatnie podkreślał naturalne walory twarzy, a jednocześnie dyskretnie maskował jej niedoskonałości. Zbyt mocny makijaż permanentny może sprawić, że będziemy wyglądać nienaturalnie, dlatego tak ważne jest, aby został wykonany przez doświadczonego wizażystę.

Jak przy każdym zabiegu, tak i w przypadku makijażu permanentnego istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Najważniejsze to: niektóre choroby skóry, zaburzenia gojenia się ran, nieuregulowana cukrzyca, ciąża i okres karmienia piersią, przyjmowanie sterydów, antybiotyków i wybranych leków.............................................................................
O WELLDERM

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm to gabinet medyczny zapewniający terapię chorób dermatologicznych oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Medyczną ofertę Centrum uzupełniają profesjonalne usługi kosmetyczne o działaniu leczniczym, pielęgnującym i upiększającym. O komfort każdego pacjenta Centrum dba zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów, a wszystkie zabiegi wykonywane są pod ścisłą kontrolą dermatologa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość. Centrum WellDerm korzysta z nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii.