Półszlachetna elegancja - szklany szyk

Autor: ekaleta. com
Drukuj artykuł
Nie od dzisiaj wiadomo, że biżuteria bywa znakomitym dopełnieniem stroju i właściwie dobrana potrafi świetnie podkreślić naszą urodę przez cały rok i pod każdą szerokością geograficzną.

Biżuteria poprawia nam nastrój i dodaje pewności siebie. Może też wyznaczać nasz status społeczny. Niejedna Dziewczyna i niejedna Pani na własnej skórze miała okazję się przekonać, że dzięki pięknym kolczykom ściąga na siebie męskie spojrzenia. Elegancka biżuteria dodaje uroku i pewności siebie.

By skutecznie zdobić - biżuteria wcale nie musi być droga - musi jedynie być odpowiednio dobrana. Przy jej doborze kierujmy się barwą i fakturą materiału naszego ubrania.

Do gładkiej tkaniny możemy założyć naszyjnik wielobarwny, jak choćby taki wykonany z kryształków w różnych kolorach, czy kamieni półszlachetnych, z których każdy będzie się różnił swym odcieniem.

Do tkaniny w deseń wybierzmy korale monochromatyczne i wcale nie muszą być to klasyczne kule o jednakowych rozmiarach. Ciekawym rozwiązaniem mogą być szklane korale podłużne połączone z drobnymi kulkami, tworzącymi coś w rodzaju prostej linki.

Dla osób młodych i młodych duchem polecić można efektowne, wykonane z drobnych rozmaitych koralików sznury, które można kilkakrotnie okręcić wokół szyi. Wszystkie też panie zachęcamy do noszenia kolczyków. Je także można nosić do korali, jednak w tym miejscu zalecalibyśmy pewną ostrożność. Niedobrze bowiem wyglądają gdy w zestawieniu z koralami są zbyt duże - dają wtedy efekt przesadnego obwieszenia. Najlepszy komplet to kolczyki plus zrobiony z takiego samego materiału wisiorek, lub wisiorek, kolczyki i bransoletka.

Jesień to czas ciemny i ponury, którego smutek z powodzeniem może odegnać wizytą w naszym sklepie na www.ekaleta.com gdzie mamy do zaproponowania wiele biżuteryjnych rozwiązań na każdą kieszeń.