Jak sobie radzić z zapachem dymu tytoniowego

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Dym tytoniowy - odwieczny wróg naszych domów i aut. Jak wyeliminować nieprzyjemny zapach tej wątpliwej przyjemności? Każdy z nas powiedziałby - rzucić palenie! Ale palacze wiedzą jakie to trudne. Dym papierosowy to jeden z najtrudniejszych zapachów do zwalczenia. Posiada około 5 tysięcy związków chemicznych które powodują że jest tak silny i natarczywy. Dobrze wiemy że zwykle wietrzenie pokoju nic nie zdziała.

Nie witaj gości od progu papierosowym zaduchem. Cóż czas wziąć sprawę w swoje ręce, no może nie swoje tylko w ręce specjalisty w dziedzinie zapachów jakim jest Yankee Candle. Przedstawiamy Wam kilka sposobów godnych polecenia, z bogatej oferty Firmy Yankee Candle, które urzekły już niejednego amatora przyjemnych aromatów.

Po pierwsze Auto Mini Spray - czyli jak w sprytny sposób, małym gadżetem pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. Jest to pierwszy na rynku tak mały spray, który bez problemu zmieści się w każdej damskiej torebce i schowku samochodowym. Chciałoby się powiedzieć: małe a cieszy. Jedno malutkie naciśnięcie powoduje że auto wypełni się aromatem a po zapachu dymu tytoniowego nie będzie śladu.

Możliwość dostosowania intensywności zapachu oraz substancja eliminująca brzydki zapach. Kontrolowane dozowanie zapewnia trwałość zapachu od 4 do 6 tygodniu (w zależności od częstotliwości użycia).

Żele są połączeniem autentycznych zapachów i substancji eliminujących brzydki zapach. Dostępne są w pojedynczych opakowaniach, opakowaniach po 3 sztuki oraz w promocyjnych opakowaniach.

Kolejnym designerskim produktem są pałeczki zapachowe. Ten atrakcyjny dyfuzor z pałeczkami dostarczy nam nie tylko pięknego aromatu, ale również dzięki ładnemu wyglądowi stanie się elementem dekoracyjnym.

Firma Yankee Candle posiada bardzo dużą ofertę zapachów, które na pewno spodobają się nawet najbardziej wymagającemu klientowi.


Kraina zapachów - www.bibeloty.com.pl