Li PARIE na rzecz kobiecości

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Październik to miesiąc różowej wstążki. Li PARIE, jako ambasador kobiecości, aktywnie angażuje się w profilaktykę raka piersi. Zachęca do codziennego, samodzielnego badania, wspiera swoją wiedzą oraz doświadczeniem kobiety po mastektomii, a teraz także wprowadza do oferty specjalistyczną, a co najważniejsze, piękną bieliznę dla Amazonek. W Li PARIE każda Pani odkryje swoją kobiecość.

Brafitterki w Li PARIE nie tylko uczą umiejętności dobierania prawidłowo dopasowanej bielizny, ale także zachęcają aby przy każdorazowym nakładaniu biustonosza sprawdzać sobie piersi. Temu służy specjalna technika "wygarniania". "Codzienne badanie to podstawa profilaktyki raka piersi." - mówi Jolanta Lewicka właścicielka Li PARIE i dodaje - "Z naszych obserwacji wynika, iż niejednokrotnie kobiety przez lata nie dotykają swoich piersi, bo ich nie akceptują, czy mają kompleksy. W trakcie barfittingu przede wszystkim staramy się zmieniać ich postrzeganie własnego ciała, a tym samym zachęcić do częstszych, samodzielnych badań.? Bo w dobrze dobranej bieliźnie kobieta wygląda zdecydowanie lepiej: szczuplej, ma podkreśloną talię i wyprostowaną sylwetkę. Czuje się piękniejsza, przez co buduje swoją siłę i odnosi się do swojego ciała z szacunkiem.

Li PARIE wychodzi także na przeciw Amazonkom i pod ich kątem szkolone są tu wszystkie braffiterki, które pomagają kobietom po mastektomii w doborze protezy i bielizny. "Dotąd Panie po zabiegu zakupy bieliźniarskie robiły głównie w specjalistycznych sklepach medycznych, w których trudno znaleźć coś ładnego i zmysłowego." - mówi J.Lewicka - "W Li PARIE Amazonki otaczamy wyjątkową opieką. Sprawiamy, że czują się swobodnie i komfortowo, tak jak przed zabiegiem. Pomagamy im w doborze protezy i bielizny, a także służymy specjalistyczną wiedzą na tematy, które mogą je nurtować typu: jak niwelować obrzęki limfatyczne itp."

W ofercie firmy znaleźć można protezy piersi (również przyklejane do ciała), które podobnie jak w specjalistycznych sklepach są refundowane przez NFZ, szeroką gamę wielobarwnej i kobiecej bielizny, a także bogaty wybór kostiumów kąpielowych. W razie potrzeby gorseciarki Li PARIE idealnie dopasują biustonosz, czy przygotują kieszonkę pod konkretną protezę. W Li PARIE każda kobieta zadba o zdrowie, swoje piersi i szybciej odzyska swoją kobiecość.