Zabiegi dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia w Instytutach Dr Ireny Eris

Autor: KAROLINA FAŁEK
Drukuj artykuł

W październiku w ofercie zabiegowej Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris pojawiły się dwa zabiegi dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia:

Narodziny Piękna - Zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający, łagodzący podrażnienia, zapobiegający przebarwieniom i nierównej pigmentacji.

Narodziny Piękna - Zabieg-masaż na ciało ujędrniający, zapobiegający rozstępom.

Kobieta w ciąży każdego dnia obserwuje jak zmienia się jej ciało. W tym szczególnym okresie konieczna jest profesjonalna i zarazem delikatna pielęgnacja. Narodziny Piękna to program całkowicie bezpiecznych, kompleksowych zabiegów opracowanych dla potrzeb skóry kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Pozwalają one właściwie zadbać zarówno o ciało, jak i twarz.

Na twarz polecamy zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający, łagodzący podrażnienia, zmniejszający tendencję do powstawania przebarwień i nierówności pigmentacji zapobiegający przebarwieniom. Po zabiegu skóra jest doskonale wygładzona, następuje pobudzenie procesów regeneracyjnych w skórze, widoczna poprawa kolorytu cery, nawilżenia, odczuwa się relaks i odprężenie.

Propozycja na ciało to zabieg-masaż zmniejszający tendencję do powstawania rozstępów i ujędrniający skórę. Produkty użyte w zabiegu poprawiają napięcie skóry, przeciwdziałają rozstępom, następuje wzrost nawilżenia skóry.


Każdy zabieg poprzedzony jest profesjonalną diagnozą skóry. Odpowiednio dobrany program zabiegów pomoże utrzymać przyszłym mamom dobre samopoczucie i siły witalne.


*bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania zabiegów zostały potwierdzone w niezależnym ośrodku badawczym oraz pod nadzorem lekarza ginekologa.
*zabiegi mogą być wykonywane po 1 trymestrze ciąży
*zabiegów nie można wykonywać po zakończeniu 8-ego miesiąca ciąży