Kolczyki z piór - kompozycje zmysłowości.

Autor: ekaleta. com
Drukuj artykuł

Każda z nas pragnie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Załóżmy, że idziemy na wykwintną biznesową kolację. Wszystkie Panie w tradycyjnej "małej czarnej". Czym się wyróżnić? Oczywiście dodatkami! I tu możemy naprawdę poszaleć?

Ile charakterów i osobowości tyle różnych możliwości. Skupmy się dzisiaj na kolczykach z piór. Kto by pomyślał, że jest o czym pisać. A naprawdę jest.

Wyjątkowe kompozycje świetnie podkreślą nasz nastrój. Można dopasować do swojej kreacji kolczyki o stonowanych kolorach lub wręcz przeciwnie - jaskrawe i wyzywające.

Kolczyki z samych piór lub też w połączeniu z innymi elementami biżuteryjnymi takimi jak koraliki, minerały czy łańcuszki poprawią humor każdej kobiecie ponieważ doskonale podkreślają zmysłowość i eteryczność. Można wybrać dla siebie kolczyki skromniejsze lub bardziej okazałe, małe lub duże, jednorodne lub wielorakie.

Niezależnie jednak od tego co wybierzemy kolczyki z piór, z racji swoistej właściwości surowca - zawsze nadadzą powiewu lekkości. Wszystko zależy od naszego kaprysu lub pomysłowości.


Zapraszamy do naszego sklepu www.sklep.ekaleta.com