Moda się zmienia, elegancja trwa wiecznie

Autor: El Kobieta
Drukuj artykułKobieta elegancka zawsze dba o swój wizerunek, niekoniecznie przy udziale stylisty. My skupimy się na ubiorze.

Już od ponad dwóch lat działa w internecie sklep odzieżowy, skierowany do kobiety biznesu i pracującej w biurze. Jest to sklep nietypowy, jak na polskie warunki panujące w handlu internetowym. Oprócz sprzedaży wyselekcjonowanej konfekcji odzieży damskiej z tzw. średniej półki, można zamówić sukienkę wizytową, wieczorową, czy ślubną, uszytą zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i pragnieniami. Można nawet sobie trochę pogrymasić w rodzaju - "poproszę o ramiączka nie szersze niż1,5 cm", albo zapytać, "czy tę krótką sukienkę w stylu hiszpańskim można uszyć długą do ziemi?"

Wszystkie życzenia zamawiającej są spełniane w czasie nie dłuższym, niż 1 tydzień, wliczając w to czas dla kuriera. Fachowa obsługa sklepu pomaga dobrać fason i kolor kreacji. Należy przy tym podkreślić, że proponowane modele sukienek doskonale łączą ze sobą klasyczną elegancję z nutką fantazji tak, aby kobieta czuła się ubrana, a nie przebrana.

Polecam więc ten sklep wszystkim zapracowanym paniom, ceniącym swój indywidualny styl. Wszystkim tym, które podczas zakupów chcą być traktowane grzecznie i z szacunkiem dla swojego czasu.


Udanych zakupów w www.eleganckakobieta.pl życzy ELKOBA