Przyszła mama w spa

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Oczekiwanie na przyjście dziecka, to okres wielkich przemian w życiu kobiety, nie tylko w wyglądzie, ale i psychice. Dlatego bardzo pomocna i ważna jest w tym szczególnym czasie profesjonalna opieka i odpowiednia, delikatna pielęgnacja.

Hotele SPA Dr Irena Eris przygotowały specjalny pakiet Dla Przyszłych Mam, które chciałyby zadbać o właściwą pielęgnację ciała i twarzy oraz zrelaksować się podczas co najmniej pięciodniowego pobytu. Na pakiet składają się kompleksowe zabiegi opracowane dla wyjątkowych potrzeb skóry kobiet w ciąży.

Narodziny Piękna to bezpieczne zabiegi kosmetyczne* pielęgnujące wymagającą i wrażliwą skórę twarzy i ciała. Na twarz jest to delikatny zabieg intensywnie nawilżający i dotleniający, łagodzący podrażnienia, pobudzający procesy regeneracyjne w skórze oraz zmniejszający tendencję do powstawania przebarwień i nierówności pigmentacji a także im zapobiegający. Po zabiegu skóra jest doskonale wygładzona i nawilżona, widać poprawę jej kolorytu. Propozycja na ciało to zabieg-masaż zmniejszający tendencję do powstawania rozstępów i ujędrniający skórę. Produkty użyte w zabiegu poprawiają napięcie skóry i jej nawilżenie oraz przeciwdziałają rozstępom. Każdy zabieg poprzedzony jest profesjonalną diagnozą skóry. Odpowiednio dobrany program zabiegów pomoże utrzymać przyszłym mamom dobre samopoczucie i siły witalne.

Poza zabiegami kosmetycznymi w skład pakietu wchodzi masaż relaksacyjny twarzy, zabieg na okolice oczu (Magia Spojrzenia), masaż dla kobiet w ciąży, manicure i pedicure, kuracja włosów ze strzyżeniem i modelowaniem oraz dla chętnych pań ćwiczenia w basenie.

Właściwa, dokładna i systematyczna pielęgnacja ciała zmniejsza ryzyko pojawienia się rozstępów i umożliwia po porodzie szybszy powrót do formy. Kobiety, które planują pobyt w ramach programu Dla przyszłych Mam muszą posiadać ze sobą zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do skorzystania z zabiegów znajdujących się w pakiecie.

*Bezpieczeństwo stosowania i skuteczność działania zabiegów zostały potwierdzone w niezależnym ośrodku badawczym oraz pod nadzorem lekarza ginekologa. Zabiegi mogą być wykonywane po 1 trymestrze ciąży, a nie później niż po zakończeniu 8-ego miesiąca ciąży.


Szczegóły na temat pobytów z pakietem Dla Przyszłych Mam znajdują się na stronie hoteli www.DrIrenaErisSpa.com w zakładce Programy.