Antica Murrina w końcu w Małopolsce

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Z myślą o kobietach lubiących podkreślać swój indywidualny styl, sieć jubilerska Jubirex, poszerzyła swoją ofertę o ekskluzywną włoską markę - Antica Murrina, specjalizującą się w wyrobie biżuterii ze szkła murano.

Zapraszamy do jedynego w Małopolsce salonu Jubirex, zlokalizowanego w Bonarka City Center. Wenecka firma Antica Murrina, to wiodąca marka w sektorze Fashion Glass Jewellery, w harmonijny sposób łącząca wielowiekową tradycję artystycznej obróbki szkła mistrzów szklarskich z Murano z aktualnymi trendami mody.

Wyroby Antica Murrina charakteryzuje pieczołowite ręczne wykonanie, nowatorskie wzornictwo oraz wysoka jakość estetyczna. Powstanie biżuterii i akcesoriów tak ekspresyjnych i zarazem eklektycznych, możliwe było dzięki powiązaniu tradycyjnych technik artystycznych z nowoczesnymi technologiami.

Najbardziej charakterystyczne dla kolekcji Antica Murrina są sznury ręcznie kształtowanych szklanych koralików, których harmonia chromatyczna i niezwykły blask nadają każdej kobiecie niepowtarzalny charakter.


Jedyny w Małopolsce salon marki Jubirex mieści się na PIERWSZYM piętrze Bonarka City Center w Palmiarnii

Więcej informacji na: www.bonarkacitycenter.pl oraz www.Facebook.com/BonarkaCityCenter***
Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.

***
Jubirex to istniejąca od 1983 marka i sieć sklepów z biżuterią oraz zegarkami. W swoim asortymencie posiada szeroką ofertę złotej biżuterii podlegającej ciągłym zmianom, wyroby z brylantami o nowoczesnych i klasycznych wzorach, 300 wzorów obrączek ślubnych, kolekcję wysokiej jakości pereł naturalnych, srebro artystyczne i biżuterię na każdą okazję. Aktualnie sieć posiada 7 salonów firmowych w 5 miastach Polski.