Dni otwarte u Denique

Autor: MAGDALENA MRÓZ
Drukuj artykuł


Nowa, a zarazem profesjonalna marka do pielęgnacji twarzy Keraskin Esthetics na dobre zagościła w Salonach Piękności Denique! Już 24 listopada w punkcie Denique w Centrum Handlowym Magnolia we Wrocławiu odbędą się dni otwarte Keraskin Esthetics.

Chcesz poznać stan swojej skóry i dowiedzieć się co jest dla niej najlepsze? Skorzystaj z dni otwartych Keraskin Esthetics, które odbędą się już za kilkanaście dni w jednym z wrocławskich Salonów Piękności Denique. To naprawdę niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się jak podkreślić piękno naszej skóry i z jakich kosmetyków korzystać na co dzień podczas domowej pielęgnacji.

Salon Piękności Denique we Wrocławiu wyszedł naprzeciw oczekiwań swoich Klientek oraz Klientów i to specjalnie dla nich organizuje wspomniane konsultacje. Kéraskin Esthetics to marka aż trzydziestu produktów i ponad dwudziestu pięciu patentów precyzyjnych badań prowadzonych przez firmę L'Oreal. Dowodem na staranność o jakość marki jest choćby fakt, że jedno z mleczek do demakijażu zostało przetestowane przez ekspertów prawie trzydziestokrotnie, nim uznano je za najlepsze mleczko oczyszczające. Nie inaczej jest także z produktem Serum Immuniste, które chroni aż dziewięć patentów.

Każda kobieta powinna dbać o swoją cerę bez względu na to, w jakim jest wieku i jaki tryb życia prowadzi. Nie wiesz, jakich kosmetyków potrzebuje Twoja skóra? Potrzebujesz rady kosmetyczki? Skorzystaj z zaproszenia Denique i przyjdź już 24 listopada na dni otwarte Keraskin Esthetics.