Drapieżnie i z klasa !

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł


Strój, wbrew temu, co mogłoby się wydawać jest bardzo ważnym elementem naszego życia. Dodaje lub pozbawia pewności siebie, a także sprawia, że czujemy się adekwatnie do sytuacji. Nie bez powodu już wiele setek lat temu rozróżniano stroje na różne okazje. Inaczej ubierano się na co dzień, odmiennie na przyjęcia i w inny sposób na szczególne okazje.

Dziś szeroki wybór ubrań daje nam możliwość komponowania odzieży zgodnie z nastrojem. Dotyczy to właściwie każdej części garderoby i każdej pory roku. Możemy decydować o tym, w czym chodzimy uwzględniając wiele elementów: typ urody, rodzaj figury, osobiste upodobania oraz okazję, na którą strój jest potrzebny.

Wbrew powszechnej opinii, że szata nie zdobi człowieka odpowiednim strojem możemy wiele zdziałać. Jeśli chcemy wyglądać subtelnie i olśnić przy tym ukochanego ubierzemy się inaczej niż na rozmowę kwalifikacyjną. Strojem przekazujemy także informację o tym, jacy jesteśmy, czego w danym miejscu szukamy i czy jesteśmy w stanie to zdobyć. Jeśli wybieramy się na randkę, po której oczekujemy kontynuacji znajomości to podświadomie i intuicyjnie wiemy, że należy zachować rozwagę w doborze stroju. Są jednak sytuacje, w których chcemy czuć się pewnie, przebojowo a jednocześnie kobieco. Każdej z nas inny strój doda tego rodzaju pewności siebie. Jednak panie, które nie boją się wyglądać drapieżnie, dobrze będą się czuły w niektórych modelach marki Ambergraff.

Na szczególną uwagę zasługują żakiet i spódnica Victoria dostępne w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz beżowym, które także możemy wybrać zgodnie z naszym charakterem i nastrojem. Każdy z nich uszyty jest w ten sam sposób oraz z tego samego materiału - skóry ekologicznej. Dzięki różnorodności kolorystycznej każda część jest inna i może pokazywać różne intencje. Spódnica jak i żakiet w kolorze czarnym nadaje się na każdą okazję - do pracy oraz na imprezę. Czerwony komplet jest z kolei bardzo seksowny, ale w połączeniu z czymś delikatnym i subtelnym będzie wyglądał niezwykle kobieco. Trzeci kolor to beż - połączenie drapieżnej imitacji skóry z delikatnym kolorem daje niesamowity efekt - również dobry na każdą okazję. Spódniczki są dostępne w dwóch długościach: mini oraz midi. Zarówno żakiet, jak i spódnicę można łączyć z różnymi tkaninami i wzorami. Dla kobiet, które lubią dopasowane stroje idealną będzie sukienka Amanda. Czarna, o klasycznym kroju, z odpowiednimi dodatkami dobra do pracy, jak i na dyskotekę.

Ważne jest, abyśmy w danym stroju czuły się dobrze, ale i pewnie. Czasem pewności siebie może dodać odpowiedni krój lub materiał. Nie bójmy się odwagi w tym względzie. Rozważna odwaga może wyjść nam tylko na dobre - pomóc w zdobyciu wymarzonej pracy lub zauroczeniu osoby, na której szczególnie nam zależy.


Odzież dostępna na www.swiatbielizny.pl
tel./fax 032 788 16 61; kom. 889 1 33333