Wróżenie z biustu w Li PARIE

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Na ANDRZEJKI salony Li PARIE przygotowują mnóstwo magicznych atrakcji i to nie tylko dla panien na wydaniu, czy poszukujących swojej drugiej połówki. W tym dniu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Będą wróżki-brafitterki czarujące kobiece biusty, chińskie ciasteczka z wróżbami na cały rok, słodkości, upominki i rewelacyjne ceny. Dla zestresowanych - piersi na stres, a Andrzeje i ich partnerki otrzymają 30% upust na zakupy. Pozostali mogą liczyć na 15% rabat.

Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, możesz przekonać się w ANDRZEJKI - brafitterki z salonów Li PARIE mają magiczne moce. Z każdych piersi wyczarują piękny i krągły biust, który stanie się obiektem nie tylko męskich westchnień. Wygląd i kondycja kobiecych piersi niemalże w 99% procentach zależy od bielizny jaką nosimy. Dobrze dobrany biustonosz ładnie eksponuje piersi, poprawia prezencję dekoltu, a także prostuje i optycznie wyszczupla sylwetkę.

Badania wykazują, iż blisko 95% kobiet nosi źle dobrane staniki. Dlatego w salonach Li PARIE tak dużą wagę przywiązuje się do edukacji w kwestii prawidłowego doboru bielizny. Jolanta Lewicka, właścicielka Li PARIE, przez klientki nazywana dobrą wróżką, to jedna z najbardziej doświadczonych brafitterek w Polsce, która przez 15 lat swojej kariery zaczarowała już tysiące biustów i sprawiła, iż wiele kobiet odnalazło i zaakceptowało swoją kobiecość. Z dumą opowiada o efektach swojej pracy -"Czasami klientki mówią mi, że brafitting to taka czarodziejska różdżka, za dotknięciem której wiele się zmienia. Nic dziwnego kobieta akceptująca swoją kobiecość, jest spełniona i szczęśliwsza, a nie od dziś wiadomo, że wtedy wszystko przychodzi łatwiej."

W ANDRZEJKI w Li PARIE oprócz bieliźnianej metamorfozy zakosztujemy specjalnie na tą okazję przygotowanych słodkości, także tych z wróżbami. Zatem ruszajmy do salonów Li PARIE. Niech andrzejkowe wróżby i najskrytsze marzenia staną się rzeczywistością, a piękny i zadbany biust będzie pierwszym krokiem do ich spełnienia.

W dniu Św. Andrzeja zapraszamy także mężczyzn, na których czeka męska bielizna w super cenach. A dla wszystkich zestresowanych przedświąteczną gorączką - uwaga - w prezencie odstresowujące piersi, do ściskania i relaksowania - do woli!


www.bieliznaliparie.pl