Izabella Scorupco gościem dr Ireny Eris. Uroczysta konferencja prasowa z nową ambasadorką marki

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Izabella Scorupco - znana międzynarodowa aktorka polskiego pochodzenia, "dziewczyna Bonda", piękna Helena z "Ogniem i mieczem", modelka i piosenkarka, została ambasadorką marki Dr Irena Eris. Z tej okazji oraz w związku z wprowadzeniem linii TOKYO LIFT 35+, 23 listopada 2010 w warszawskim hotelu Hilton odbyła się uroczystość, na której pojawiła się gwiazda, przedstawiciele mediów oraz wiele znanych twarzy polskiego show-biznesu. Konferencję poprowadziła Agata Młynarska a wieczór umilił występ solistów Teatru Roma.

Izabella Scorupco podkreślała podczas tego spotkania, że jest pod ogromnym wrażeniem serii TOKYO LIFT 35+. "Te kosmetyki są naprawdę niesamowite. To wielki zaszczyt, że mogę być ich twarzą i współpracować z tak światową marką jak Dr Irena Eris" - powiedziała aktorka.

Irena Eris przyznała, że Izabella Scorupco to gwiazda, która jest idealna jako twarz nowej linii kosmetyków. "Szukaliśmy kobiety z pasją, klasą, elegancją. Iza jest międzynarodową gwiazdą z polskimi korzeniami, a jej role urosły do symbolu" - podsumowała.

Izabella Scorupco zachwyciła gości - swoją klasą i nieprzeciętną urodą. Zmysłowa, ale przede wszystkim naturalna. Na co dzień jest żoną i matką dwójki dzieci. Jak podkreśla, czuje się przede wszystkim aktorką- nie ustaje jednak w twórczych poszukiwaniach. Ma na swoim koncie także muzyczne sukcesy, a jej interpretacja przeboju ABBA znalazła milion entuzjastów i przyniosła artystce Złotego Singla.

W październiku br. Izabella Scorupco podpisała kontrakt z Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris - obecnie wspiera i promuje nową serię TOKYO LIFT 35+.


Źródło: Magdalena Pawłowska