Szklane Pieczątki - dzieła sztuki w Twoim biurze

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Firma AMB z Poznania jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek stemplarski niespotykany dotychczas produkt - Szklane Pieczątki. Dzięki artystycznemu wykonaniu oraz oryginalności pełnią one nie tylko rolę pieczątki, lecz również wprowadzają nowego, twórczego ducha do świata biura.

Szklane Pieczątki wydobywają z pieczęci to, czym była od zarania dziejów - kunszt rzemiosła, estetykę i indywidualność. Klienci mają możliwość wyboru spośród wielu unikatowych i niepowtarzalnych modeli wypalanych ręcznie przez uznanego artystę. Dodatkowo do pieczątki AMB oferuje szklaną podstawę, mającą nie tylko funkcję estetyczną ale i chroniącą biurko przed ubrudzeniem.

Dla zwolenników mniejszych rozmiarów stempli firma oferuje modele bez podstawy. Dostarczane są one w małych, eleganckich, drewnianych pudełkach.

- "Szklane pieczątki wykonane są w technologii wykorzystującej ekologiczne materiały wielowarstwowe, dające najwyższą jakość odbicia. W naszej produkcji stosujemy filce, rzepy i szkło pochodzące z surowców wtórnych." - mówi Grzegorz Ratyński właściciel firmy AMB Zakład Wytwarzania Pieczątek.

O unikatowości technologii może świadczyć fakt, że w lutym bieżącego roku jedna z największych międzynarodowych firm stemplarskich - Millenium Marking Company z Chicago nabyła od AMB know-how jedo z rozwiązań technologicznych Grzegorza Ratyńskiego.

Szklane pieczątki dzięki swej konstrukcji są niezwykle funkcjonalne: pozwalają w prosty sposób uzupełnić tusz, wymienić gumkę, lub oczyścić oprawę z wszelkich zabrudzeń.

Więcej informacji na temat szklanych pieczątek można znaleźć również na stronie www.szklanepieczatki.pl


..............................................................................
AMB Zakład Wytwarzania Pieczątek istnieje na rynku od 1993 roku. Oferta firmy obejmuje pieczątki wielo i jednokolorowe, pieczątki artystyczne, a także wizytówki, druki i grawerowanie artystyczne. Firma AMB jest liderem na rynku pieczątek wykorzystujących innowacyjne i niestandardowe rozwiązania, zapewniając jakość, wydajność i konkurencyjne ceny.