Krzesełko dziecięce Alpha - wspólne posiłki od święta i na co dzień

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł

Czas świąt to najbardziej magiczne chwile w roku, które z radością spędzamy z rodziną przy wspólnym stole. Jest to niepowtarzalna okazja do budowania więzi, dlatego w naszym gronie nie powinno zabraknąć również najmłodszych pokoleń.

Aby podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia nasze pociechy mogły z nami zasiąść do stołu, warto pomyśleć o odpowiednim dla nich krzesełku. Przede wszystkim powinno ono być bezpieczne, wygodne i dostosowane do wzrostu, aby zagwarantować właściwą pozycję. Idealnie, jeśli będzie również pasowało do naszego wnętrza. Poszukując takiego krzesełka, warto przyjrzeć się ofercie marki hauck, która w swoim portfolio posiada niezwykle stylowy model Alpha. Ma on funkcje krzesełka dziecięcego, ale wizualnie jest zdecydowanie "dorosły", dlatego doskonale sprawdzi się przy świątecznym stole. Największymi atutami krzesełka Alpha jest możliwość dopasowania go do wysokości stołu oraz funkcje, które pozwalają ?rosnąć? mu wraz z dzieckiem.

Wygoda i styl nie tylko od święta

Krzesełko Alpha renomowanej niemiecki marki hauck jest odpowiednie dla dziecka już od 6 miesiąca życia i może towarzyszyć mu do czasu, kiedy to nie przekroczy 40 kg. Dzięki precyzyjnej regulacji poziomu siedzenia i podnóżka - zarówno na wysokość, jak i głębokość - dziecko siedzi w wygodnej i przede wszystkim prawidłowej pozycji. W zachowaniu jej pomaga specjalny pas kroczny. Dodatkowo, komfort siedzenia zapewnia dziecku specjalna poduszka zmiękczająca z oparciem. Krzesełko Alpha można łatwo dopasować do wysokości stołu oraz "przebudować" na zwykłe krzesełko poprzez wyjęcie barierki zabezpieczającej. Wykonane zostało z litego drewna bukowego. Jest zatem nie tylko ekologiczne, ale również doskonale komponuje się z popularnymi odcieniami mebli (dostępne jest w 4 wersjach kolorystycznych). Z kolei jednolitość powierzchni krzesełka Alpha zapobiega gromadzeniu się na nim resztek pokarmu i ułatwia czyszczenie. W celu jeszcze łatwiejszego karmienia pociechy, nie tylko przy stole, krzesełko można dodatkowo wyposażyć w plastikowy blat do jedzenia.

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze

Decydując się na zakup produktów dla dzieci musimy zwracać szczególną uwagę na to, czy posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa. Gwarancję taką zapewnia drewniane krzesełko Alpha marki hauck, które jest idealne zarówno do karmienia, jak i zabawy. Krzesełko Alpha przetestowane zostało przez instytut badawczy TÜV Thüringen. Nie zawiera substancji szkodliwych i spełnia najwyższe europejskie standardy bezpieczeństwa (EN 14988-1+2). Zostało również bardzo dobrze ocenione przez niemiecką organizację konsumencką Stiftung Warentest. Krzesełko Alpha zapewnia dziecku maksymalny komfort siedzenia. Posiada gwarancję jakości i stabilności EPH Qualitätsgeprüft.

Cena krzesełka Alpha to około 250 zł. Plastikowy blat z poduszką kosztuje około 200 zł. Cena samej poduszki standard to około 55 zł, poduszki Deluxe około 75 zł. Krzesełko dostępne jest w kolorach: natur, black-washed, white-washed, walut.


..................................................................

Grupa hauck jest liderem na rynku wózków i akcesoriów dziecięcych. Firma powstała w 1927 r. i od początku istnienia za priorytet stawia sobie bezpieczeństwo i wygodę najmłodszych. Produkty marki hauck są znane i cenione przez rodziców na całym świecie. Od pokoleń zapewniają bezpieczeństwo dzieciom od chwili narodzin, aż po osiągnięcie wieku szkolnego. W szerokim portfolio produktowym Grupy hauck znajdują się wózki tradycyjne, nosidełka, stołeczki, chodziki, foteliki samochodowe i inne. Wszystkie produkty Grupy hauck spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, w których zastosowano wysoce innowacyjne rozwiązania. W 1989 roku Grupa hauck podpisała umowę licencyjna z marką Disney. Od 2002 roku z powodzeniem produkuje stylowe wózki i akcesoria dziecięce na licencji ESPRIT.