Baterie do zadań specjalnych - lekarskie i bezdotykowe

Autor: Koniecznie przeczytaj
Drukuj artykuł
Higiena rąk jest niezwykle istotna, ponieważ to właśnie na nich przenosi się najwięcej zarazków. Sterylność jest konieczna szczególnie w placówkach medycznych, gdzie zastosowanie znajdują specjalne baterie lekarskie. Natomiast w miejscach użyteczności publicznej na zachowanie absolutnej czystości pozwalają baterie bezdotykowe.

Najbardziej rygorystyczne wymogi sanitarne stawia się szpitalom, klinikom czy przychodniom. W ich przypadku sterylność jest bezwzględnym priorytetem. Z myślą o placówkach medycznych Grupa Armatura oferuje cztery modele baterii lekarskich, które charakteryzują się wydłużonymi, specjalnie wyprofilowanymi uchwytami. Tak skonstruowany uchwyt umożliwia obsługę baterii bez zbędnego dotykania jej dłonią. Dopływ wody można otworzyć lub zamknąć za pomocą przedramienia czy łokcia. Funkcjonalność i niezawodność to wyróżniki baterii lekarskich Grupy Armatura.

Niewidzialny dotyk

Zachowanie higieny podczas mycia rąk jest szczególnie ważne także w miejscach użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, hotele, centra handlowe, gdzie z jednej umywalki korzysta bardzo dużo osób. W przypadku tradycyjnej armatury dotykając kranu przeniesiemy na dłonie zarazki, które mogą wywołać infekcje oraz zakażenia. Doskonałym rozwiązaniem w ogólnodostępnych toaletach jest zastosowanie armatury bezdotykowej, która gwarantuje komfortowe użytkowanie. W asortymencie Grupy Armatura dostępne są trzy modele nowoczesnych baterii bezdotykowych.

Zastosowane w nich fotokomórki uruchamiają strumień wody, gdy w odpowiedniej odległości zbliżymy dłonie. Wbudowany system oszczędności sprawia, że woda przestaje płynąć po określonym czasie. Gwarantuje to jej kontrolowane i oszczędne zużycie. Istotną zaletą baterii bezdotykowych jest także łatwość ich obsługi. Ma to duże znaczenie, gdy z umywalki korzystają osoby starsze, niepełnosprawne czy dzieci.

Baterie specjalne oferowane przez Grupę Armatura spełniają najwyższe standardy sanitarne i zapewniają pełną higienę. Ich funkcjonalność, ergonomiczność oraz estetyka sprawiają, że doskonale sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej oraz w placówkach medycznych.


Baterie lekarskie - cena w zależności od modelu:
od 335,50 do 401,40 zł brutto
Baterie bezdotykowe - cena w zależności od modelu:
od 652,70 do 1548,20 zł brutto

Zdjęcia:
zd1 Bateria umywalkowa stojąca Fot. Grupa Armatura
zd2 Bateria umywalkowe bezdotykowe stojące Fot. Grupa Armatura
zd3 Baterie umywalkowe bezdotykowe stojące Fot. Grupa Armatura
zd4 Baterie umywalkowe bezdotykowe stojące Fot. Grupa Armatura


Producent: Grupa Armatura
www.grupa-armatura.pl


..........................................................................

Grupa Armatura jest wiodącym polskim producentem baterii, zaworów i grzejników aluminiowych. Główną ofertę firmy stanowi szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych oraz natrysków, Uzupełnieniem oferty są zawory, oraz grzejniki aluminiowe wraz z elementami montażowymi. Wysoka klasa produktów i świadczonych usług jest nadrzędną wartością charakteryzującą firmę.