Nowe pieczywo chrupkie OBST - lekkość smaku, pełnia zdrowia

Autor: AGNIESZKA SAŁKOWSKA
Drukuj artykułZ myślą o wszystkich dbających o smukłą sylwetkę firma OBST stworzyła nowe pieczywo lekkie bez dodatku cukru. Przypadnie ono do gustu również tym osobom, które cenią sobie zdrową dietę, a jednocześnie nie chcą odmawiać sobie smacznych posiłków. Pieczywo chrupkie OBST oferowane jest w trzech wersjach: pieczywo kukurydziane, pieczywo żytnie razowe oraz graham.

Walka ze zbędnymi kilogramami oznacza nie tylko staranie o piękny wygląd. Szczupła sylwetka ma również ogromne znaczenie dla dobrego samopoczucia oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia wielu groźnych schorzeń, związanych z nadwagą.

Odpowiednio zbilansowana dieta jest - obok aktywności fizycznej - podstawowym elementem programu dbałości o smukłą sylwetkę. Warto sięgnąć po produkty niskokaloryczne, które jednocześnie dostarczają organizmowi cennych substancji odżywczych.

Godne polecenia jest nowe pieczywo lekkie bez dodatku cukru firmy OBST. Do wyboru są jego trzy rodzaje: pieczywo kukurydziane (z kaszki i mąki kukurydzianej oraz mąki żytniej), pieczywo żytnie razowe (z mąki żytniej pełnoziarnistej) oraz graham (z mąki pszennej pełnoziarnistej i mąki żytniej). Regularne spożywanie tego pieczywa w korzystny sposób wpływa na utrzymanie zgrabnej sylwetki. Zawarty w nim błonnik przyczynia się z kolei do usprawnienia działania układu pokarmowego.

Wszystkie rodzaje pieczywa lekkiego bez dodatku cukru OBST są wypiekane z naturalnych, wysokogatunkowych surowców.

Pieczywo lekkie bez dodatku cukru firmy OBST dostępne jest w sklepach spożywczych oraz super- i hipermarketach na terenie kraju (m.in. w sieci Auchan).

Ceny:
Pieczywo lekkie kukurydziane - ok. 2,4 zł (op. 125 g)
Pieczywo lekkie graham - ok. 2,4 zł (op. 125 g)
Pieczywo lekkie żytnie razowe - ok. 2,4 zł (op. 125 g)